Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek znan obraz ima svoj glas

znan obraz ima svoj glas

tale Marijan mi izgleda kot en đanki

Te oddaje so posnete v naprej. To , kar so brali po 1. oddaji, ni moglo vplivati na 2.4., ali katero koli. Vse je bilo že posneto ;).
[/quote]

Če je vse v naprej posneto, zakaj nategujejo ljudi, da se glasuje?


Se ze ponavljas glede Seška, ce ti je negledljiv ga drugic preskoci, drugace pa tudi ti nisi vsem simpaticen-a.
Ja. In nastop je bil bistveno boljši kot ta včeraj od Seška.
[/quote]

Če je vse v naprej posneto, zakaj nategujejo ljudi, da se glasuje?
[/quote]

Nehaj, no, ni vnaprej posneto. Priprave in pogovor pred odhodom v dvigalo ze, nastopi so pa v zivo. Preverjeno.

Ta Sešek junior je res faca. Poje , imitira, umetnik.

Kaj ti svoje primankljaje primerjaš z javno izpostavljenimi osebami.! A si ti precej motena, in ne samo malo? Kakšne pacientke, ne moreš verjeti, kaj prebereš.
[/quote]

To je bilo samo kot primer, da pač ni vsak za vse. On je javno izpostavljen, ker je hotel biti, predvsem pa zato, ker mu je oče zrihtal. Če ne bi bil njegov oče Jure Sešek, njega ne bi gledali na tv.
Zakaj sem jaz zdaj motena?


[/quote]

Jaz se ponavljam, obenem pa se tudi ti strinjaš, da je bil Seškov nastop bistveno slabši od Klemnovega? :))

In ni majhen, ampak je 175cm visok. Seveda je pa razlika med Denisom in njim, saj ima 190cm..isto je visoka Anina 185cm..

Jaz se ponavljam, obenem pa se tudi ti strinjaš, da je bil Seškov nastop bistveno slabši od Klemnovega? :))
[/quote]

Da si ze nesramna. Meni lani ni bil vsec Bunderla, pa zato nisem visela na monu in ga kar naprej kritizirala, sem pac njegove nastope izpustila.

Da si ze nesramna. Meni lani ni bil vsec Bunderla, pa zato nisem visela na monu in ga kar naprej kritizirala, sem pac njegove nastope izpustila.
[/quote]

Pa kaj se spravljaš name? Poglej malo po drugih forumih, 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} komentatorjev pravi, da jim je negledljiv. Tako kot ga tu nekateri kar naprej hvalite, imam tudi jaz pravico do mnenja. Izpustim, brez skrbi, prevrtim. Sem pa pogledala, da lahko sedaj kritiziram.

New Report

Close