Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Znane Slovenke, ki imajo mlajše moške

Znane Slovenke, ki imajo mlajše moške

Želijo si te za en kavs. Predlagaj tej mulariji, ki si te baje želi, resno zvezo s skupnim bivanjem, boš videla zanimanje.

želijo si me za zvezo, do 20 let mlajši

Sej ti verjamem nekako. V vsaki generaciji obstaja določen {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov, ki so tako kilavi in potrebni, da bi vzeli karkoli, pa magari 20 let starejšo babo, ki bi jim lahko bila mati.

Good for you.

Eno so materinski in očetovski kompleksi, to je čisto res, se dogaja.
Drugo so pa posamezniki, ki so zreli daleč preko svojih let in s svojimi vrstniki enostavno nimajo kaj početi. Ravno letos sem spoznala enega študenta, s katerim sva se zadebatirala neverjetno, bil je načitan, znal je razmišljati, popolnoma samostojen (študira + dela 2-3 službe, od kelnarjenja do pisanja člankov) , čustveno zrel in umirjen – ko mi je povedal, koliko je star, sem bila šokirana.
In kaj naj ta poba dela z eno dvajsetletnico?
Sem prepričana, da si bo našel starejšo.

Seveda. Načeloma je včasih za ženske veljalo, da prej odrastejo kot moški. Zato je bilo v navadi da so bili moški starejši.
Danes trdim, da je še vedno tako, le da je deviacija večja oz. je več posameznikov, ki bolj izstopajo od povprečja.
[/quote]

Zrelost niti slučajno ni odvisna od let … še pri 15 letih ne.

Pred davnimi leti sem se pogovarjala z enim dokaj mladim fantom, malo čez 20, ki je imel 9 let starejšo punco. Je rekel, da če bi vedel, kako fajn je biti s starejši, se ne bi nikoli sploh ukvarjal z vrstnicami.
Kolikor vem, sta še vedno skupaj, imata otroke itd. Zdaj mora biti ona stara nekaj čez 50, on nekaj čez 40, in sta skupaj okoli 20 let.

Kot da so 20-letnice vse tupe pa glupe. Če si najde 20-letnico, lahko odločitev o otrocih preložita 10 let v prihodnost, 10 let starejša ženska od njega s epa nima čas atako z.ajebavat.


Sem ravno hotla napisat ja, Gračnerca zgleda kot ena mama unemu svojemu.
Sicer pa kot komu paše. Le kdo sem jaz, da bi sodila, kaj je v redu (normalno?) in kaj ne?

Danes se je doba rojevanja itak zamaknila v trideseta…

Prav zelo daleč pa spet ne. Je še vedno priporočljivo, da ženska rodi malo prej. Če gledam prijateljice svoje sestrične, ki so mamice, so vse rodile pred 30. Že res, da je marsikaj drugače, ampak biologija pa je neizprosna.

Danes se je doba rojevanja itak zamaknila v trideseta…
[/quote]
Samski Moški srednjih in poznih let se jezijo na zenske z mlajsimi samo zato ker jih noče ne mlada ne stara. Mlada ker nimajo pravih financ, stara pa ima svoje finance pa raje zapravi za mladega poskočnega kot za starega.
Moškim se nikoli ni bilo tako težko kot jim je zdaj.

Nisem, sem premlad.
Lepota pri 50- tih? pobarvane sive lase, prežgana razgubana koža, povešeni joški, suha pi***..itd. – to bo mel 15 let mlajši od tebe!
Draga 50- letnica, ti si že babica, daj se sprijaznit, za božjo voljo. Ne pa za 35 – letniki gledat!
Kdor pa gleda za takšno staro babo ima pa kompleks mamine ljubezni, ali pa hudo fentan fetiš!
[/quote]

ne bi rekel, da je ta piqka takšna, kot jo ti opisuješ, je pa ziher drolja po karakterju, drolje so pa piqke, ki se zavedajo moči svoje ženstvenosti in svojega mednožja na moške in opisuje moško/žensko kombinacijo tako, kot jo ta avtorica, torej v stilu ženske dominacije, jebi ga, če pustimo mohameda in podobne zadeve, ki jih opisuje je realna, mlajši tipi se res palijo na take ženske.
Pa to ni njihova (ženska) krivda, one so to kar so in verjetno ni brezveze napisala to kar je in to doživlja v realu, fora je v tem, da so mlajše generacije tipov papki, ki takšne ženske resno jemljejo, ne pa, samo za butanje.
En tak pajac je francoski predsednik recimo…, ki pa pamtnejš zgleda v vseh pogledih kot trump, ki ima mlajšo žensko, kaj čes.
Jst tisto kar ima Makron ne bi mogel ob seb gledat, pa, da mi dajo prec možnost, da sem vladar sveta…., pa je makron lepotec proti men, navsezadnje za to, ker je pač mlajši.., mlado je lepo, staro je grdo, to je vsakemu realnemu človeku jasno…
najboljša zveza je generacijska zveza par let gor al dol, desetletja so “bolana” v obeh primerih.
Največja budala od teh na sliki se mi pa zdi Gotar A., istočasno je pa na žalost najlepša, heh….

ne bi rekel, da je ta piqka takšna, kot jo ti opisuješ, je pa ziher drolja po karakterju, drolje so pa piqke, ki se zavedajo moči svoje ženstvenosti in svojega mednožja na moške in opisuje moško/žensko kombinacijo tako, kot jo ta avtorica, torej v stilu ženske dominacije, jebi ga, če pustimo mohameda in podobne zadeve, ki jih opisuje je realna, mlajši tipi se res palijo na take ženske.
Pa to ni njihova (ženska) krivda, one so to kar so in verjetno ni brezveze napisala to kar je in to doživlja v realu, fora je v tem, da so mlajše generacije tipov papki, ki takšne ženske resno jemljejo, ne pa, samo za butanje.
En tak pajac je francoski predsednik recimo…, ki pa pamtnejš zgleda v vseh pogledih kot trump, ki ima mlajšo žensko, kaj čes.
Jst tisto kar ima Makron ne bi mogel ob seb gledat, pa, da mi dajo prec možnost, da sem vladar sveta…., pa je makron lepotec proti men, navsezadnje za to, ker je pač mlajši.., mlado je lepo, staro je grdo, to je vsakemu realnemu človeku jasno…
najboljša zveza je generacijska zveza par let gor al dol, desetletja so “bolana” v obeh primerih.
Največja budala od teh na sliki se mi pa zdi Gotar A., istočasno je pa na žalost najlepša, heh….
[/quote]
Odlicno povedano popaj. Svoji k svojim (po letih mislim)

Tiste vaše generacijske veze z leti ravno tako vse razpadejo, ker dec začne za mlajšimi gledat.

Ti njemu reči, da naj vpraša strokovanjake v tej temi, mu bodo oni razložili kaj mora.

On je očitno imel take izkušnje …
Tega o otrocih pa ne razumem čisto dobro. Mar ni prvi pogoj za družino to, da se moški in ženska dobro razumeta? Nekateri pari otroka naštimajo zelo hitro, drugi čakajo 15 let … saj ni pravila. In tudi če imaš žensko, staro 30 let, lahko odlašaš še 10 let, če že čutiš potrebo, da je treba to odločitev premlevat 10 let.


Gleda se lahko. A misliš da me ženske pa ne pogledamo za lepim moškim. A samo moski imate oči.?
Gleda lahko kolikor hoče.

Ti njemu reči, da naj vpraša strokovanjake v tej temi, mu bodo oni razložili kaj mora.
[/quote]

Ona mu je itak verjetno že sugrerirala, da bo super partner ločeni 30-letni mamici.


Gleda se lahko. A misliš da me ženske pa ne pogledamo za lepim moškim. A samo moski imate oči.?
Gleda lahko kolikor hoče.
[/quote]

Generacija mojega fotra in matere je cela poločena, pa so bili vsi generacijsko poparčkani. Govorim za širši krog. Pa gre za folk, star čez 60, kako je in bo šele pri mlajših?

Nisem glih pristaš malomeščanskega družinskega življenja, če pa že glasujem, ok, lahko s ezaj.ebavamo gore dole, bi rekel, naj ima dec 10 let mlajšo, če si lahko privošči.

ne bi rekel, da je ta piqka takšna, kot jo ti opisuješ, je pa ziher drolja po karakterju, drolje so pa piqke, ki se zavedajo moči svoje ženstvenosti in svojega mednožja na moške in opisuje moško/žensko kombinacijo tako, kot jo ta avtorica, torej v stilu ženske dominacije, jebi ga, če pustimo mohameda in podobne zadeve, ki jih opisuje je realna, mlajši tipi se res palijo na take ženske.
Pa to ni njihova (ženska) krivda, one so to kar so in verjetno ni brezveze napisala to kar je in to doživlja v realu, fora je v tem, da so mlajše generacije tipov papki, ki takšne ženske resno jemljejo, ne pa, samo za butanje.
En tak pajac je francoski predsednik recimo…, ki pa pamtnejš zgleda v vseh pogledih kot trump, ki ima mlajšo žensko, kaj čes.
Jst tisto kar ima Makron ne bi mogel ob seb gledat, pa, da mi dajo prec možnost, da sem vladar sveta…., pa je makron lepotec proti men, navsezadnje za to, ker je pač mlajši.., mlado je lepo, staro je grdo, to je vsakemu realnemu človeku jasno…
najboljša zveza je generacijska zveza par let gor al dol, desetletja so “bolana” v obeh primerih.
Največja budala od teh na sliki se mi pa zdi Gotar A., istočasno je pa na žalost najlepša, heh….
[/quote]

Ja, sam ti in taki, kot si ti, imate žensko samo za eno stvar.
Ko se zvališ dol z nje, nimaš z njo več kaj početi,
Potem je jasno, kaj izbiraš. Joške, lase, kožo, noge…ženske gotovo ne.

V glavnem igralke, kolikor se vidi. Zvezdana Mlakar ima kar konkretno mlajšega, Vesna Pernarčič tudi mlajšega…
Ni pa nujno, da je to stereotip.

Saj je jasno, da se enemu potrebnemu mulčku pri 20 odprejo nebesa,ko ga poseksa ena izkušena milfa, ki jih je dala skozi že bog ve koliko. Jasno je pa tudi, da bo iz tega čez nekaj let nastal en zelo zafrustriran moški, če se ne bo malo razgledal še po drugih ženskah. Tudi v seksu je treba kariero gradit postopoma, ne pa z mamine joške presedlat direkt na mamin nadomestek in tam ostat do konca. Starejše ženske so pri mladih fantih dobre res samo za seks in nabiranje izkušenj, vse ostalo se slej kot prej sprevrže v napsihirano dramo.

Generacija mojega fotra in matere je cela poločena, pa so bili vsi generacijsko poparčkani. Govorim za širši krog. Pa gre za folk, star čez 60, kako je in bo šele pri mlajših?

Nisem glih pristaš malomeščanskega družinskega življenja, če pa že glasujem, ok, lahko s ezaj.ebavamo gore dole, bi rekel, naj ima dec 10 let mlajšo, če si lahko privošči.
[/quote]
In če si ženska lahko privošči 10 let mlajšega potem tud ni problema.
Jaz osebno sicer ne bi ne eno ne drugo. Ob mladem bi se počutila kot mami ob starem pa kot hči. Mati sem že svojim otrokom, hči pa sem svojemu očetu.


In če si ženska lahko privošči 10 let mlajšega potem tud ni problema.
Jaz osebno sicer ne bi ne eno ne drugo. Ob mladem bi se počutila kot mami ob starem pa kot hči. Mati sem že svojim otrokom, hči pa sem svojemu očetu.
[/quote]
Dobro povedano. Jaz tudi ne bi ne mlajšega, ne veliko starejšega.
Smo si pa različni. Nikogar ne obsojam. Naj delajo, kakor jim paše;))

New Report

Close