Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Znanka na Fb objavila video, v katerem muči otroka

Znanka na Fb objavila video, v katerem muči otroka

Ravnokar sem pogledala video, ki ga je objavila znanka na FB in ne morem verjeti, kaj ta ženska počne otroku: daje mu limono v usta in potem se otrok kremži ona se pa smeji kot nora.
Tole me je tako šokiralo, da bom verjetno tale video poslala direkt na CSD, ker to je za moje pojme totalno mučenje otroka.

Naj sebi v gobec tlači limono krava sadistična!!!

[youtube]IH3JiHPpzTs[/youtube]

a je kateri od teh tu gor?
boš šla raziskat, kdo jih je snemal in jih prijavila?

O faaaaak kakšni fuknjeni starši, saj ne morem verjet, da obstaja tak folk in se še razmnožuje.

Eh, Mone monaste…
Našemu sicer nisem dala limone, sem mu pa dala kisle kumarice in se je kremžil in glodal naprej. Ko je videl tegelc kislih kumaric, je padal v trans, si mu moral dat tisto kumaro, tako jih je imel rad.

🙂
moja pa edino kislega ne mara
bognedaj, da sem kako kašico naredila s kislim sadjem. pljunila ven brez pardona
če bi ji limono podtaknila, me po mojem, tri dni ne bi niti pogledala od užaljenosti 🙂

je pa moj nečak glodal pekoče feferone pri enem letu, pa ga sploh ni kaj ganilo 🙂

🙂
moja pa edino kislega ne mara
bognedaj, da sem kako kašico naredila s kislim sadjem. pljunila ven brez pardona
če bi ji limono podtaknila, me po mojem, tri dni ne bi niti pogledala od užaljenosti 🙂

je pa moj nečak glodal pekoče feferone pri enem letu, pa ga sploh ni kaj ganilo :)[/quote]

Kolikor sem opazila v videu, noben otrok ni jokal po limoni, nekateri so jo sicer odvrgli, ampak nekateri bi jo pa glodali še naprej. Pač, različni smo si in dokler otrok nekaj ne proba, pač ne ve(š)…
Moja nečakinja je tudi grickala vložene feferone in še danes ima rada pekočo hrano.

Ha ha ha, le pošlji, se bodo vsaj fino nasmejali. Tisti, ki bo video prejel, bo po mojem celi pisarni pokazal.

Joj, no, dat limono za poskusit je mučenje otroka… Eni ste res naravnost za v norišnico…

mene prijavite na csd … vedno, ko sem mu dala sladoled, je jokal … poskusila sem vsako poletje :)))

Haha, a veš da naš tudi 🙂 LOL

Naša si je sama basala limono v usta.
Vsakič, ko je ugriznila se je cela stresla, ampak nehala pa ni 🙂

Moj otrok že od prvega leta rad čebulo je.

Vedno ko delam kosilo,želi še on čebulo.Nekje 1/4 čebule.Prvi grizljaji so mu kar težki,ampak pol brez težav vse poje.

A ga tu jaz mučim,ali se sam muči,ker mu je dobro?

Meni osebno je to grdo do otroka, da ga pravociraš z okusi, ki mu niso všeč.
A možu tudi daš gnilo jajce za piti?

Prav tako so mi ogabne slike majnih otrok in dojenčkov s flašo/piksno alkohola in cigareti.

Če je vam to všeč to delajte, meni ni in zato nimam takih fotografij svojega otroka niti ga ne proviciram na tak beden način.

a to tvoja FB znanka ali osebno (alive) znanka?
ker: svaki se cigo sa svojima ponosi ☺

Ti kaj pošlji video ja, bodo vsaj vedeli, kdo je res usekan…

Ah dej ne pretiravej, verjetno mu je dala limono za probat, pa se je skremžil …Če je pa to za CSD, potem pa tudi ne vem …

Ja ali pa bodo zagrabli, s takimi se ne zajebavaj, ker v veliki večini nimajo 100 pik.

Za posrat so ti posnetki otrok, ki poskušajo limono, sem se do solz nasmejala ob njih.

Lp od zaposlene na CSD
(Tisti, resnično trpinčeni otroci, med svojim trpljenjem niso posneti in dani na FB od lastnih staršev; mnogi od njih bi, če bi starši objavili posnetke, kaj počnejo z njimi, celo trdili, da to niso oni… Nekako tako funkcionirajo zlorabljeni otroci.
Brez limone.)

No no, neko hudo mučenje to pač ni, najbrž pa ženska vseeno nima kaj dosti soli v glavi, če to objavlja na FB.

Ja oba sta zrela za na psihiatrijo. Ti, ki si mu sploh omogočila dostop do čebule in otrok tudi, ker že sedaj všečka sadomazo. Ampak ajde, naj ti bo. Samo da mu ne bi dala še limone slučajno, ker to je šele zločin. Ker potem te pa prijavim. 🙂

New Report

Close