Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zobozdravnica je naslonila dojko na moj obraz

Zobozdravnica je naslonila dojko na moj obraz


thja…. ti jih maš, pa ti dolo visi… če jih ne bi imela, ali pa če ostaneš brez… kaj pa pol…. veš kaj bi plešec naredil, da bi imel prhljaj? Kdo je že rekel, da sploh ne bi več hodil od doma, če bi imel joške…
[/quote]

A ti veš, zakaj moškim mati Narava ni podarila ženskih dojk? Ker če bi jih imeli, bi se neprestano z njimi igrali 😀

Jaz sem imel 25 let nazaj ko sem bil v srednji eno zobozdravnico ki je ravno s faksa prišla tako lepa kot slika njena asistentka pa še bolj. Bila je bolj majhna in se je enako naslanjala s celim orsjem name zraven je pa še asistentka stala. Sploh nisem nobenih bolečin čutil pri vrtanju, drugače sem vedno injekcijo rabil zraven. Uf kakšni lepi spomini.

Je že kdo umru od udarca z joško?
[/quote]

je….., pločevinka pira….

https://www.youtube.com/watch?v=dnRlwbbLQDA

[img]http://www10.pic-upload.de/10.12.12/wveypno2gfjp.jpg[/img]
[img]https://hwnds.ddfstatic.com/ddfcash/content/ddf/9632/fulm/001.jpg[/img]

Mater, keri fetiši, umiram:D

Jaz bi zobozdravnico ovadil zaradi spolnega nadlegovanja.


Že, že, samo ti si itak prismojen:-))

A ni udarec z joško pravi žegen?
[/quote]

Zame ne. Morda za slinaste moške, ki razen svoje mame niso videli drugih jošk.


Že, že, samo ti si itak prismojen:-))
[/quote]

Ena ful zrihtana me je vabila na pijačo. Sem rekel. Sori, jaz sem prereven, ne morem si te privoščit.

Je rekla: ampak veš, jaz sem resna, ne padam na denar, nisem naprodaj…

Sem rekel: pol si te pa sploh ne morem privoščit.

Ena ful zrihtana me je vabila na pijačo. Sem rekel. Sori, jaz sem prereven, ne morem si te privoščit.

Je rekla: ampak veš, jaz sem resna, ne padam na denar, nisem naprodaj…

Sem rekel: pol si te pa sploh ne morem privoščit.
[/quote]
Dobra, to bi si pa poskusil zapomnit:-))

je….., pločevinka pira….

https://www.youtube.com/watch?v=dnRlwbbLQDA
[/quote]

Ta ni normalna. Zaradi udarcev, bo tam dobila tumor ali podobno.

Zame ne. Morda za slinaste moške, ki razen svoje mame niso videli drugih jošk.
[/quote]

Vsako tele ima svoje veselje. Za ene so joški, zate mogoče… kaj vem, akvarij…recimo.
Ampak, nekaj je res, nekateri nikoli ne odrastejo, zadnjič je en sodelavec s takim navdušenjem razlagal o bradavičkah neke sodelavke, ki so se ji videle skozi obleko, bi človek mislil, da ima 13 let, ne pa 60.( Navdušenec, ne nosilka bradavic)

Vsako tele ima svoje veselje. Za ene so joški, zate mogoče… kaj vem, akvarij…recimo.
Ampak, nekaj je res, nekateri nikoli ne odrastejo, zadnjič je en sodelavec s takim navdušenjem razlagal o bradavičkah neke sodelavke, ki so se ji videle skozi obleko, bi človek mislil, da ima 13 let, ne pa 60.( Navdušenec, ne nosilka bradavic)
[/quote]
Še vseeno računam na odraslost ljudi. So stvari, ki nekako niso več normalne, ko je človek že velik in sprejema svoje odgovornosti, stoji za svojimi dejanji. Ampak ja, sto ljudi sto čudi.


Dobra, to bi si pa poskusil zapomnit:-))
[/quote]

Nisem zaštekala. Daj mi ti povej, ker un buhtelj mi ne bo dal drobnega tiska.

Nisem zaštekala. Daj mi ti povej, ker un buhtelj mi ne bo dal drobnega tiska.
[/quote]
Ti si en konc podjetnika, drži? A veš ko zbiraš ponudbe , da ponudbe, ki zgledajo najcenejše, na dolgi rok, se pa izkaže, da so najdražje, ker je treba upoštevat še razna vzdrževanja in podobno:-))


Ti si en konc podjetnika, drži? A veš ko zbiraš ponudbe , da ponudbe, ki zgledajo najcenejše, na dolgi rok, se pa izkaže, da so najdražje, ker je treba upoštevat še razna vzdrževanja in podobno:-))
[/quote]

Ne, ne ukvarjam se s podjetništvo. Zdaj razumem. Ampak ta ženska je tudi rekla, da ima denar, torej bi sama sebe vzdrževala še naprej, ne potrebuje deca za to. Pač ni hotel povedati, da ni dorasel resni, bogati ženski.

Ne, ne ukvarjam se s podjetništvo. Zdaj razumem. Ampak ta ženska je tudi rekla, da ima denar, torej bi sama sebe vzdrževala še naprej, ne potrebuje deca za to. Pač ni hotel povedati, da ni dorasel resni, bogati ženski.
[/quote]
Evo, razlika med ženskim in moškim humorjem. Vem da si brihtna in pametna, ampak tega ne boš štekala, pa če ne vem kaj. Tudi jaz razumem ženski humor, samo … je kar nekaj.

Si kr predstavljam odzive, če bi baba odprla temo, da je recimo zdravnik naslonil tiča na njeno rit.

A bo zdej Goldfišin partner hodil škrbast naokoli?


Zanj ne vem, jaz pa bom… Kdo bo pa reskiral takole naslanjanje na dojke… sploh ker mam zobarja…

Hja, no. Če zobozdravnici to paše, zakaj pa ne.

meni je to naredila frizerka na začetku srednje šole in zaklenila lokal. Zakonsko je šlo za zlorabo, YEAH RIGHT

Se temu reče, da nekdo uživa v svojem delu?

Kmalu imam zobozdravnika, pa moški je. Česa pa naj se zdaj bojim, moj bog???

Da ti spolni udi prisloni ob tvoj bok, ko boš v nezavestnem položaju.

New Report

Close