Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zunaj je nočka…

Zunaj je nočka…

…in kje ste vsi??? Ste še vedno delovni, ste pri večerji, počnete kaj lepega za svojo dušo, se razvajate, se mogoče crkljate, pa dobro kje steeeeee???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

trenutno brskam po netu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ali boš tudi ti privlekel kakšno spletno stran “lepotičk” kot Sprevržko???
Ali pa iščeš-gledaš kaj bolj pametnega;))?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sedaj ,si vsak podnaslov posebej odpiram . In moram ti rec, da je edino njgova (Sprevzenkova)dejansko bila najboljsa.
Fant ima cajt, o le ko bi ga jaz imel toooooliko

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

No in kaj bi počel ko bi imel toooolikooo casa???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pisal bi looto :)? zacel bi pri 3 ali pa pri 6…., ne vem kje bi pa koncal

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jaz bi se odločila za 33 in potem 66 ali ravno obratno in to bi ponavljala v nedogled…kaj misliš bi uspelo???;)) Ampak to zna biti nevarno???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem sklenil,da nima več smisla pisati na ta blesav Hotmail!Mi je že nekajkrat uničil razmerje in jaz zaradi nekih amerikancev,ki ne znajo programa uštimati kot se gre,ne mislim več riskirati svojega ljubezenskega življenja!
Sp
P.s.:To vojno bodo dol v Iraku izgubili prav zaradi tega!!!!

Ne vem kako mislis, nevarno …..ce te zadene sedmica je bozansko

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kljuka – poslal sem ti svetoven meil- poglej

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Se pol ure bom v sluzbi potem pa pred TV – fuzbal

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A to je razlog, jaz pa sem mislila vse kaj drugega in me je že kar malo skrbelo, veš to…Cmoka, navajena sem da se javljaš takole na forumu, tebe pa ni in ni bilo, sem mislila da je bil zopet strašni sokol na pohodu!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja nevarno tako, da te tole “hazarderstvo” hitro zapelje, da je kot nekaj prepovedanega, nekaj lepega, zapeljivega in se res težko upreš temu, no nekako tako sem mislila pod nevarno… Številke 66 in 33 so pa tudi meni zelo všeč…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In boš pel;” Sam na fuzbal me pust, na fuzbal me pust…kot poje Vili…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In to sedajle na večer, bi rad da ga kap????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je bil nekako,je bil,neodvisno od Hotmaila!
Rad te imam,moja žabica!A to čutiš?
Sp

tole bom povecal in jo nesel dam- hahahahaa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Čutim , čutim dragi moj prijatelj…in misliš da še ni čas, da enkrat za vselej uničiš tega sokola, saj bo vse požrl… Cmoka za lep večer;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a ti veš ,zakaj slika noče se direkno naslikat gor ?
Na ta način sem vsako poslal na net

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

meni se ne odpre ta slika……nisem na tapravem racunalniku sem na “večernem”…in očitno je premalo močan ali pa kaj drugega nagaja, slika se ne odpre…in kaj je na sliki, lepa ženska???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ratalo mi je, ali si vzel domov tisto čokoladico???Lepa slika, ja, ta je pa še meni všeč…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

te številke si zapomni ,lahko ti kdaj srečo prinesejo
kajti 3 – to so tri osnovne poze
ali 6 – iz šestice se vidi če mu stoji ali iz devetke če me ne dela
pri ženski 3 ostane isto
ali 6 – če ima poželjenje in devetka – če jo mine
69- on ima ona nima
66 – on ima ona ima
….
zanimivo sem se izmislil
pa da vidim koliko se boš upala še trosit 66
hehehehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close