Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zunaj sveti sonce…

Zunaj sveti sonce…

Zunaj sveti sonce…zopet bo krasen dan….in kaj bomo mi počeli danes….???

Jaz sedajle se pijem kavico, nato delo-delo-delo, vmes klepet z vami, popoldne pa je samo moj in pika!!!!;)))))
V Ljubljani bom, v mojem lokalu ,bom spila dobro kavo in potem odsla polnit baterije, delati nekaj samo za mojo dušo, pa VI, kaj boste počeli???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žal, sedela tukaj cel dan…. potem mrknila domov, na hitro nekaj pojeda in dala bejbije spat….. pa bo dan pri kraju….žal.

Ampak, pust se pa bliža, pust! :-))))

Okej, bom jaz polnila baterije za obe, saj ves si moj k…..k! cmoka
Ja za pusta pa ti polniš baterije še zame, okej?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A danes pa ja?V Lj mislim.Ko pa jaz tam frende iščem,pa do Kranja nobenga blizu.Pejt se solit.
Nisi več lepa!No,malo pa še,kljub vsemu
Sp

O.K., general! :-)))

Tu pa nam svetiš ti…moj mačor mi sedi na krilu in ovira tipkanje,ker bi se rad cartal…
Upam na lep dan,kakšno knjigico prečitat,na kakšno kavico bom šla,pol pa trening,kar komaj čakam…In upam,da bom dobila toto službo…

Uživaj v “tvojem” dnevu in raztezaj žarke po vsem svetu….
Pa ne delaj preveč…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

čez mejo, pa na Koroško, jaz pa ziher ne bom ušla. Bova eno fajn kavico skupaj popila…..če ne drugače, pa peš čez goro k…žverci!!!!
:-))

Jaka pa bo danes delal kot konj, ker bo hutri in v petek spet imel dopust!!!! Okrog 17 nula nula bom zapustil delovno mesto, šel domov pojest kosilo, potem pa šel enim prjatlom malo težit. Mislim da se bom v moj rodni kraj vrnil okrog 23:58, če ne bo kaj prišlo vmes…. Jutri pa….. :)))) hehehe.. Jaka bo izkoristil Če, Pe, So in Ne do maksimuma….

Nič fofšije, saj boš zraven…no lahko si zraven…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bomo držali pesti za tvojo službo :))

Pa sam ne avta prat, Jaka drugače pa res izkoristi do fula, jaz bom pa vreme rihtala!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Stiskali se bomo…..mislim, stiskali bomo!!! :-)))
Ajd, jakec, cmoka na lička.

Trilči nič ne boš upala, ampak bo lep dan, ker si boš takšnega naredila, kot jaz popoldne in pika! Lahko pa tudi skupaj tisto popoldansko kavico pijeva, če ne v resnici pa v mislih… cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Serbus “sovaščan”!!!
samo majhna pozornost,pa lep dan preživi,pa ne preveč delat…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja stiskali bomo pesti za službo, pa kaj bomo še stiskali Žverčka, pa ne pozabi, da sem danes pridna, no vsaj poskusam biti, drugace moram spodaj napisati opozorilo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bom pa jaz nič kaj pridna.
:-)))

Stiskali pa – no, vsak, kar hoče….. za enega sem sigurna, kaj bo stiskal…:-))

okej, samo ne zapelji me v skusnjavo, kajti nekdo bdi nad nami…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zadnje cajte tukaj samo stiskamo pesti…pa hvala seveda…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

hehehe lupčka na smrčka tudi tebi… me kar mine bit v službi, ko pogledam skozi okno in vidim sonček, jaz pa tu not zaprt ko prepelica v kletki…. in to do 17:00!! crkno bom! res pa bom potem pravi frajer ko bom 4 (štiri!) dni doma!! hehehehe

ja vsi za enega, eden za vse!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti privoščim,kot sebi službo…eni si dela želimo,drugi pa komaj čakajo,da so malo fraj…to je život…malo se bom verjetno podala ali na ali pod Pohorje…včeraj je bila idila…joj…Ne preveč delat in probaj še uživat…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

nad sončkom bdi…..hmmm, zanimivo!
:-))

Ja oblaki, ki samo špegajo in prebirajo,pa tista lunica, ki je kot neki šef in se skriva tam nekje in čaka na nočko, pa nagajive zvezde,ki ponoči potem razgrajajo pa še kaj bi se našlo… pa saj sama ves.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, pa še kakšen kometek notri pade, pa smo v zosu…prav imaš!
:-))

ja zos pa sprevržko bolj šfoh meša, pa se potem še polenta zažge in je šmorn popoln!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close