Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZUNAJ – ZNOTRAJ …

ZUNAJ – ZNOTRAJ …

Dobro jutro vsem !!!!
In to – eno še posebej dobro jutro. Jutro, v katerem vam priželim le lepih in dobrih stvari, ki naj vas spremljajo cel dan. Da bi bili sami dobro razpoloženi tako, kot sem jaz in da bi to razpoloženje prenesli na vse, kar boste videli, česar se boste dotaknili, na vse tisto, kar bo prišlo v vašo bližino! Kajti jaz sem dobro razpoložena: dobro zato, ker mi je dano, da razmišljam, da ugotavljam, da nisem le gumb, na katerega se pritisne, da dela, temveč človek, čigar očem je dano, da ob tej kasnejši jutranji uri, ko prihajam v službo zaznam tam zadaj za goro svetlobo, ki nanznanja rojevanja sonca in z njim rojevanje enega lepega sončnega dne!

“Pri oceni stanja zunaj sebe tako radi izhajamo od znotraj; čuti se močan vpliv našega siceršnjega razpoloženja: kadar nas vrtinči v črnem, ne opazimo sončnih žarkov in ne slišimo ptičjega petja. Če pa smo vedri, nam vse igra in se veselimo življenja. Le poglabljanje v duhovnost človeka popelje samo navzgor in v večnost.”
/Z.Modrej/

Želim vam, dragi moji, da bi se spomnili, da ste na poti v službo že zaslišali petje zgodnje siničke, da se spomnite njenega ptičjega sporočila: dan je lep in treba ga je tako zaživeti. In zato naj v nas vse igra in poje, zato naj v nas samih zaslišimo melodijo, ki nam bo odzvanjala v glavi še cel dan, zato prenesimo vedrino na vse in, kako je že bil en eurosong: Lass die Sonne in dein Herz! – Pusti soncu v srce!
Ne vem sicer, če je čisto prav napisano, verjetno pa bo vsaj prevod vsem razumljiv.

Ojla, in kakšno je bilo vaše današnje tuširanje ?????????????????????????????

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hojla Mariči. Izgleda, da je tuš nekaj v okvari, pa rabimo tuš majstra, da ga popravi, pol bo pa spet polna kabina. Pa šipe je treba umit, ker se apnenc nabira gor, pol se pa nič noter ne vidi.

Ej, ne vem kaj pomenijo tiste številke na koncu tega
pisanja??? Upam, da ne kakšen schit!!!! To nisem jaz
naredila, verjemite!
Kabino bom popavili, če ne, gremo pa vsi v bazen!
Čao,
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Mi je bilo takoj jasno, da to ni tvoj produkt.
Nima veze kaj piše, samo, da pride tuš mojster 🙂

Hojla jutrčka,lepega vsem vam….

ooooooo mene pa zzzzzzzeeeeeebbbbbeeeee..nau nč tuširanja..brrrrrrrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tiste številke so razlaga vsega kar se je zgododilo potem ko uh a si predstavljate drugo sceno: ona stopi pod tuš in njemu od presenečenja pade milo iz rok, kljub tesni kabini ona mirno počasi počepne in ob tem od blizu z očmi proučuje ves dele telesa ki jih srečuje po poti navzdol, z roko na tleh otipa milo ki je padlo na tla, vedar njene oči ostanejo zazrte v njegovo telo, kajti na tisti višini se njemu proti njegovi volji telo začne spreminjati, ne premakne glave samo pogleda ga v njegove oči in se prav počasi dviguje s pobranim milom, kabina je očitno nenadoma zelo tesna, kapljice pršijo njej po obrazu, pa je ne moti, ko se dviguje se s svojimimi obilinami narahlo drgne ob njegove sprememe na telesu, ko stoji že hoče njemu podati milo, pa se premisli in ga očitno ponovno spusti na tla……

Pozdravček

Nič mraza, preberi Valterjevo razlago številk,
ki so se vnesle brez vednosti avtorja, pa ti
bo vroče tja do ušes! In boš šla, verjemi, boš
šla pod tuš, hočeš nočeš!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

prebrala..pa mi še ni dost…brrrrrrr

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eh, mucica, večkrat se skloni, že od tega postane
ponavadi toplo!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

,jhv,jgv,jgv,hg kgh

cuzl muzl špric

New Report

Close