Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvečer lepotica, zjutraj pošast

Zvečer lepotica, zjutraj pošast

Kdo ti je kriv, če te zanimajo samo veliki balkoni in košati lasje? Pelji drugič domov eno z majhnimi prsi in s tankimi lasmi, pa ne boš imel teh problemov.

Zakaj ženske to počnejo? Ker očitno moški na to palite. Njo si izbral takšno, kot se je prezentirala. Če bi vse dodatke pustila doma je ne bi izbral. Zakaj ona pali na take plehke moške je sicer zgodba zase, ni pa to tema zapisa.

Dobil si plastično, ker te plastične privlačijo. Tebe ne moti, da je bila plastična. Tebe moti, da je čez noč plastika padla in je ostalo samo to, kar se je skrivalo pod to plastiko.

Moški, ki jih privlačijo bolj naravne ženske, si domov peljejo bolj naravno. Ampak ti tega ne želiš, ker ti naravno ni všeč.

Sej pa no ni neka znanstvena fantastika.

Cak mal, sam si se napalil na sjaj in lisp, kaj naj ti, bi gledal za kaksno obicajno punco, ampak ne, ti si hotel blkone in lase in pahljace namesto trepalnic, kar si iskal, to si dobil.


Billy91509.09.2021. ob 12:42

Saj zvečer vse fino izgleda ampak te punce verjetno s svojim zapeljevanjem iščejo partnerja. Ni fer do moških, da se moramo tako počutiti. Po naturi sem kavalir toda kar sem videl in doživel mi ni ok in sem ji to tudi povedal. Na koncu sva se oba neprijetno počutila, pa v bistvu ne bi bilo treba da je tako.

Punce, ženske, zakaj se ne počutite dobro v svoji koži? Zakaj farbate nas moške in zraven še sebe. Umetna fasada dolgoročno ni ok za vašo samozavest. Kaj pa boste, ko si boste našle resnega tipa? Cel life nosile podložene riti in modrce, pa z zafasadiranim obrazom?

——————————————————————–

——————————————————————

A si ti resen? A bi jo v nasprotnem primeru če te nebi preslepila z vso to kamuflažo sploh odpeljal v posteljo?

Kakor koli že, bila je uspešna pri temu, da te je lepega miškota dobila med rjuhe. Lahko ji samo čestitamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Billy915, 09.09.2021 ob 12:42

 

Po več letih sem spet srečno samski. S prijatelji gremo radi zvečer v life, pa vržemo oko, če je dobra riba tudi trnek.

Se mi zgodi, da kdaj pa kdaj kakšno pripeljem domov. Zvečer so vse lepotice, pa urejene, pa ni da ni, zjutraj pa je stanje precej drugačno.

En primer; me je punca kurila 100/ h. Lepa, veliki balkoni, košati dolgi lasje, velike zapeljive ustnice, vsa dišeča, vsa naspidirana, sem jo peljal domov, ker sem bil prepričan, da se bo med rjuhami kar kresalo. Pa nič, kot hlodovina, samo glasna na full. No, pa omagava in zato prespi pri meni. Zjutraj pa pobiram dolge lase, me je skoraj fršlok, sem mislil, da sem počel z njo kaj res divjega, pa je bil umetni podaljšek, v modrcu neki vložki, ker v lokalu so bili res balkoni, doma pa ni bilo kaj v roke prijet, fina rit, ravno prav čvrsta, doma pa palačinka. V postelji vsa zmršena in razmazana. Me je resno zaskrbelo kaj bo prišlo iz pod tuša. Želim povedati, da je to za nas moške hud ruker. Domov pelješ lepotico, zjutraj se zbudiš ob pošasti. Ni se mi niti zdelo, da sem preveč pijan, zato mi tole zjutraj ni bilo ravno za prebavit. Povsod dodatki, ki jih mlada punca ne bi rabila.

Saj zvečer vse fino izgleda ampak te punce verjetno s svojim zapeljevanjem iščejo partnerja. Ni fer do moških, da se moramo tako počutiti. Po naturi sem kavalir toda kar sem videl in doživel mi ni ok in sem ji to tudi povedal. Na koncu sva se oba neprijetno počutila, pa v bistvu ne bi bilo treba da je tako.

 

Punce, ženske, zakaj se ne počutite dobro v svoji koži? Zakaj farbate nas moške in zraven še sebe. Umetna fasada dolgoročno ni ok za vašo samozavest. Kaj pa boste, ko si boste našle resnega tipa? Cel life nosile podložene riti in modrce, pa z zafasadiranim obrazom?

 

 

 

A bi tako, ki nima doterane fasade, dolgih las, čvrste riti in velikih joškov, sploh pogledal? Tvoje vprašanje je butasto (ali pa naivno). Če bi ta punca prišla v tisti bar taka kot je naravno, je sploh opazil ne bi.

Sej je prav. Želim ti še več takih… Ker si tako plitek!

Odgovor na objavo uporabnika
Moški komentarji, 09.09.2021 ob 17:43

Tolk moških komentarjev na kupu pa že dolg cajta ne na tem forumu. Fajno!

Drugače pa ja, bi ti kar verjela. sama sem iz ženskih vrst, kot me je ustvarila mati narava, ampak ko gledam pa mlade punce, vse tipa ala Kardashien.

Še sreča, da v hlačkah ni imela presenečenja 😅🤣

še nisi slišal pesmice : ljubil sem jo nežno, ostala je brez daha, ko umila si je šminko, usral sem se od straha.

Po mojem iščeš na napačnih koncih. Life je drugje. Pojdi na kakšno razstavo, na kavico v normalen lokal, na sprehod s psom… Boš našel krasne punce, ampak nisem sigurna, da te bodo hotele…

Avtor zakaj si ne najdeš raje moškega? 🙂

Veš zakaj so moški lepši? Zato ker so ženske umetno lepe, moški pa so lepši naravno!!!!!! Tudi v živalskem svetu je tako, da so samci lepši od samic.

Moški ne uporablajo vseh teh dodatkov in če mene vprašaš je naravna lepota lepša od umetne.

 

Sicer pa večina ljudi ni 100% heteroseksualnih in jih vsaj malo zanima tudi isti spol. Samo ene omejitve je treba v glavi premagati. Saj lahko povabiš tudi prijatelja domov in se z njim malo sprostiš. Boš videl koliko bolj sproščujoče in manj zakomplicirano bo kot z žensko.

Joj ne ga srat, to kar gre stran s tuširanjem, ni nekaj zaradi česar bi se človek čudil,… če človek  gleda in tudi vidi, presenečenja ni.  Vse tiste injekcije in kemikalije, ki spremenijo relief – tisto je pa drugo, takrat pa so spremembe  ko se lahko čudiš.

Na osnovah padaš pubec. Knjiga se ne sodi po platnicah, bajta pa ne po fasadi. Upam da te enkrat izuči..pa fajn se mej pri iskanju “rib”

Ja poglej do 1 sexa je pa le prišla. Če bi prišla natur je ti še opazlil ne bi. Je pa tko, če bi bil ti res tak lepotec, ne bi bilo teh problemov in bi že kako našel. Sej sam hočeš, neke obline, ki so ti dejansko nedosegljive. A bi taka z naravnimi se zanimala za tebe?

Kaj bluziš zdaj? Praviš, da vseh teh dodatkov mlada punca ne rabi. A hkrati navajaš, da je zjutraj namesto lepotice tam bila pošast. Torej te dodatke potrebuje, če ti hoče biti všeč, ker se ti brez njih zdi kot pošast. In zvečer v lokalu najbrž tiste brez jošk, s tankimi ustnicami, povprečnimi lasmi in s plosko ritjo ne bi niti opazil. Kaj se torej čudiš, da punce vesijo nase plastiko, če želijo nekoga ujagat?

Avtor nisi se nič zmotil. Neki ti še naj povem. Eni brhki mladenki so lasi med aktivnostjo tolko dol padale, da ko sem dal gate gor sem mislil da imam 30 centi dolge ritne dlake….

Odgovor na objavo uporabnika
haha838, 09.09.2021 ob 19:59

še nisi slišal pesmice : ljubil sem jo nežno, ostala je brez daha, ko umila si je šminko, usral sem se od straha.

hahahahah

 

Good one!!!!

Kakšno sporočilo dajejo ženske, ki razne “Pangeršičke”, s PVC joški, PVC trepalnicami, PVC lasmi, PVC nohti, botoks žnabli, botoks ritjo ter preštelanimi zobmi, okronajo za femme fatale?!??? Ne onesnažujejo narave PVC vrečke, ampak PVC ženske.

jaz sicer ne nosim nobenih podložkov ipd. Rihtam pa se zato,ker se jaz bolje počutim,ne zaradi moških. In ja imam tudi podaljške,do zdaj mi še nikoli ni noben ven padel 😂 to je bla neka cheap shit roba

Odgovor na objavo uporabnika
freespirit221, 10.09.2021 ob 06:10

jaz sicer ne nosim nobenih podložkov ipd. Rihtam pa se zato,ker se jaz bolje počutim,ne zaradi moških. In ja imam tudi podaljške,do zdaj mi še nikoli ni noben ven padel 😂 to je bla neka cheap shit roba

A brez vseh dodatkov se pa ne moreš počutiti dobro? No, lažeš sama sebi, ker veš, da te bodo pogledali samo z fasado, brez pa ne. Nimaš pa jajc biti naravna in hkrati srečna s tem kar si. Veš, če bi vedela kaj o življenju bi vedela tudi, da lepota osebe izhaja iz njenega notranjega zadovoljstva. In ker tega nimaš, bo tvoj naslednji korak, da boš nase zmetala vedno več fasade…

Umetne lase lahko ze v drogerijah kupis, une hlacke, ki imajo umetno rit vsito sem videla v lisci, vlozke za v moderc imas povsod, make-up itq itd…

Me pa cudi, kaksne predstave imate o zenskah nekateri moski. Se ti vidi da si sveze locen in vrjetno gledas sosedovo travo kot bolj zeleno.

Ne model, zenske so pac zenske in ce mislis da bos pa zdaj zvecer pobiral hude natur punce in jih vozil domov kot na stacjonu se postenooooo motis.

Kaksne take fejk in nacickane mogoce, kvalitetne in res lepe pa imajo doma partnerje. Domnevam da si pac okoli 40. Pozabi na karkoli ze.

Upam zate, da se je bilo res vredno locit in si si naredil uslugo. Ce si pa en tistih, ki mu je zena dopi…. zaradi tvojih muh in brezveznih stvari ti bo pa po par takih izkusnjah krepko zal.

 

Srecno

Ta argument mi je vedno zmagal…ker se dobro počutim. Zakaj potem doma sama ne hodiš okoli našemljena z vsemi dodatki? Se nočeš doma dobro počutit?

Sem ena izmed tistih, ki nosi  makeup tudi doma 🙂

Ni tako hudo kot je opisano zgoraj, pač minimalna količina pudra & natur look (tega se držim tudi če kam grem)

evo avtor, tole bo razlog, zagotovo:

http://www.youtube.com/watch?v=aWKYGsm3Ue8

 

 

Sem preprosta, nenamazana, sportno urejena, a bi me sploh pogledal?

Večina ne, ker gledajo zunanjost, jaz pa sem srečna, in to srečo nosim v sebi:)

Pri opisu “malo” pretiravaš ampak okej-drugič glej z očmi ne pa s tićem pa boš prepoznal naravno in umetno že od daleč kaj šele od blizu.

New Report

Close