Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvečer lepotica, zjutraj pošast

Zvečer lepotica, zjutraj pošast

Odgovor na objavo uporabnika
Billy915, 09.09.2021 ob 12:42

 

Po več letih sem spet srečno samski. S prijatelji gremo radi zvečer v life, pa vržemo oko, če je dobra riba tudi trnek.

Se mi zgodi, da kdaj pa kdaj kakšno pripeljem domov. Zvečer so vse lepotice, pa urejene, pa ni da ni, zjutraj pa je stanje precej drugačno.

En primer; me je punca kurila 100/ h. Lepa, veliki balkoni, košati dolgi lasje, velike zapeljive ustnice, vsa dišeča, vsa naspidirana, sem jo peljal domov, ker sem bil prepričan, da se bo med rjuhami kar kresalo. Pa nič, kot hlodovina, samo glasna na full. No, pa omagava in zato prespi pri meni. Zjutraj pa pobiram dolge lase, me je skoraj fršlok, sem mislil, da sem počel z njo kaj res divjega, pa je bil umetni podaljšek, v modrcu neki vložki, ker v lokalu so bili res balkoni, doma pa ni bilo kaj v roke prijet, fina rit, ravno prav čvrsta, doma pa palačinka. V postelji vsa zmršena in razmazana. Me je resno zaskrbelo kaj bo prišlo iz pod tuša. Želim povedati, da je to za nas moške hud ruker. Domov pelješ lepotico, zjutraj se zbudiš ob pošasti. Ni se mi niti zdelo, da sem preveč pijan, zato mi tole zjutraj ni bilo ravno za prebavit. Povsod dodatki, ki jih mlada punca ne bi rabila.

Saj zvečer vse fino izgleda ampak te punce verjetno s svojim zapeljevanjem iščejo partnerja. Ni fer do moških, da se moramo tako počutiti. Po naturi sem kavalir toda kar sem videl in doživel mi ni ok in sem ji to tudi povedal. Na koncu sva se oba neprijetno počutila, pa v bistvu ne bi bilo treba da je tako.

 

Punce, ženske, zakaj se ne počutite dobro v svoji koži? Zakaj farbate nas moške in zraven še sebe. Umetna fasada dolgoročno ni ok za vašo samozavest. Kaj pa boste, ko si boste našle resnega tipa? Cel life nosile podložene riti in modrce, pa z zafasadiranim obrazom?

 

 

 

…avtor….ker te pritegne plastika in fasada….ta one…ki za ven ne uporabljamo bojnih barv…itak ne pogledas….tako,da…ti kar dozivljaj grozo zjutraj in ta tvoj strah…haha

Res zanimivo kako veliko žensk se je nasmejalo in napisalo “haha”, kot da si zadel žebljico na glavico in so se več kot očitno prepoznale v tej zgodbi.

Nekaj pa seveda dodata NOČ in ALKOHOL, pa tudi dnevna svetloba drugače prikaže človeka, kot luči po lokalih.

Prav vam je. Ko pa pride ena, k je naravna, se pa delate, da ste slepi….

Odgovor na objavo uporabnika
prav vam je, 14.09.2022 ob 21:34

Prav vam je. Ko pa pride ena, k je naravna, se pa delate, da ste slepi….

In zakaj bi te moral nekdo gledati ali opaziti, če mu nisi všeč?

lepe in naravne smo porocene in ne nosimo licil

tudi moski lepi gledajo na to

grdi ste pa vsec grdim (beri umetno in zlagano)

No kakor katerim ženskam paše kakšen makeup,moji partnerki pa sploh ne. Jo rajši imam naravno. Ker s Fredijem Milerjem glih nočem živet…

Zdaj pa ugotovite,ki ga je fejst kiksnila…

Pa ne, da se ne zna namazat,sploh ji ne paše,drugače pa je lepotica brez makeupa…

Ti pač padaš na umetno fasado, bolj je izumetničeno bolj ti je všeč. Bi kako brez tone pudra in ogromnih umetnih trepalnic sploh pogledal? Najbrž ne, ker padaš na omet. Pa saj se iz aviona vidi, da je vsa umetna taka…

New Report

Close