Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žvečka!

Žvečka!

Ja, verjamem, star kot naša Peca….
:-)))

saj vem vi tu gor imate same ponaredke ,samo jaz cepec stari pa originalen

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

te pa ne poznam , a je zame ::)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ne devaj vseh v en koš!!!
Sorry, jaz sem “original”….:-))

Bla,bla…sicer v rani mladosti (mater,zdaj pa sem že tak stara..:)))…mislim da v 6. ali 7.razredu….Bom spet morala malo it…drugače pa poleti skoraj vsak dan pešačim na Pohorje…Si že bla ne? Ziher!!!
Kje pa je Sonči danes…???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja, zate…:-) – nasmešek.

Pa cmoka na lička tudi…

Jooooj, priznam, nisem še bila….:-)) Neverjetno, ne? Pa rada hodim v gore, samo smo zdaj še malo “okrnjeni”, ta mlajši je še premajhen… pa še bolj naše bližnje gore “obdelujemo”…
:-))

SončeKa pa tudi jaz pogrešammmm….kam je le šlo, ni enega žarka ni pustilo tukaj….???

Oblački so jo prekrili…Kje siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Sonči,vrni se!!!!!!!!!???????

Veš,Pohorje ni ravno gora,vsaj za nas ne….smo pa srečni ker ga imamo…saj veš: poleti pohodi,pozimi smučanje in sankanje,pa kepanje…ah,kje je vse to….je pa še vedno belo….Pri vas še je kaj snega???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Eh, bolj slabo, kakšen kupček ga je še, višje je pa še… Je pa vse blatno, uh, kako mrzim to…. pa saj vem, še malo, pa bo bolje.
Kdaj pa imaš ti v planu “obisk” pri nas?? Res mi moraš prej povedati, prav??
Cmoka na lička.

Pri nas je prvi sneg 1500 m višje in 300 KM proti zahodu…
Sp

kaj ga res ni več???

Absolutno ti prej sporočim,nimam v navadi da kar “uletim”…Pojma nimam kdaj ,ampak v bližnji prihodnosti….ne vem kakšni so plani za vikende plezalcev…ker hodimo v Kotečnik,Osp,…en kup je teh sten….Vsekakor pa ko bo bolj toplo….

Pri nas pa je že vse kar suho….tisto blatno obdobje je skoraj mimo,ampak kot zgleda se bo v kratkem vlilo…grrrrrrrrrrrrr….ne maram deža spomladi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

O.K.
Javi mi pa pravi čas…..da pristavim vodo, če ne drugega…:-))

Tu v dolini že 14 dni ne,višje pa še nekaj brcajo s smučmi..
Sp

da me res ima, da bi prišla… kaj je Soča še visoka?? Najbrž. Pa ta barva….uh, ta pa meni gate trga….:-))

Vsekakor….kakšen dober tedenček prej,prej se ponavadi ne znamo zmenit…kdo bo vozil,kje,kam,eh…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kaj pa Sončka imate???? (če ja,pol ga malo sem pošlji!!!) ;-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Takoj dobiš slikco na mail!Sam povej mi prej,če imaš več kot 1,5MB prostora v ladlcu,ker je slika profi!Take pošiljam tudi Trilči.
Sp

pošlji na siol….prav??
Pridkan, samo ne vem, kako bom doma razložila, kaj je bilo z gatkami…:-))

Preprosto povej,da si se polulala…
Sp

a misliš, da imam takšen pritisk???
:-)))

Slike so fenomenalne…joooj….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pustne?!

Ti pa katastrofa, ja, ja…. nimam besed, smešno pa je, da sem imela vseskozi neko takšno predstavo o tebi……:-) Mislim barvo, dolžino las…itd.

Še meni prosim,da lahko komentiram!
Hvala!
Sp

Ne,one ko ti bi jih Sprevržko poslal….jaz,jaaaaa….sama sebi nisem ravno všeč….ma sn zakompleksana do jutri….ma baba sem,kaj češ….tukaj preveč,tam premalo,levo desno,bla,bla,bla….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close