Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žvečka!

Žvečka!

si jih pa med prvimi prejel…
Pa ne komentiraj, prosim…..se ne počutim fajn ob tem, res, brez heca.

kje pa je TEBE preveč???????????
U, madona, potem sem pa jaz prava bajsa……:-)))) Res me je osmešilo, ne morem kaj….

Hm,sem misli na slike od Trilči!Tvoje so pa itak zakon!A moram ZAKRIČAT!?
Tolko,da veste,da je žverči LEPOTIČKA!
Jasno?
Sp

Ne morem debatirati,če poznam samo eno od vaju!
Sp

še eno tako, pa ne dobiš ni ene več, resno ti govorim, prooooosim….

Ja,res si bajsa…kako sploh prideš skozi vrata :-))))))))))))))…če pa se ne motim sma obe nekje tu,al ne…mimogrede,sedaj imam par kil več….Daj no,ne ga mimo sekat,ti imaš male žverčke…..pa vseeno izgledaš dobrih 18 let….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj bi isto rekel…. pa saj si lahko predstavljaš, če veš, da pleza…. ne rabiš drugega vedeti, ne?!

OK!OK!
Že bežim(kot ponavadi!).
Btw:Tisto grozo od slike moraš imeti zdaj v ladlcu,pa ne kolni,ker se ti bo nalagala celo večnost!
Sp

da je še meni pokažiiii…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

A bi imel fotko????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

sem jo že videla…. gre bolj hitro, ADSL šiba.
Lepo, pa sem ti tudi odgovorila….. še malo, pa pridem, res!

Jaz bi pa najprej tvojo mela…Kaj praviš????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Bi!
Hvala
Sp

Dobiš,samo da skupaj zaštrikam s totim kopiranjem in to….Si eden od redkih,tako….avtorske pravice pa so zaščitene….;-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…na hotmail (???) ali domacega???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

te kilce – tudi jaz jih imam nekaj več….. zima, pa sladkarije… no, vrata so še dosti široka – zaenkrat…:-))
Hvala pa na starosti! Bi mi, prosim, to ponovila čez dve leti – prestopila bom namreč “magično mejo”…:-)))))

Magično mejo…dvajset….:))))))))))))))))) Bom pa ti ponovila,kdaj praznuješ???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

02.02.februarja….:-))) Tako so me učili, ko sem bila v vrtcu….potem so se mi pa režali, lumpi!
:-))

Domače,domače,ker Hotmail zame ne obstaja več!!!!
Sp

Evo,grem skupaj šrikat…me malo ne bo….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pismo!Ti si pa od mene starejša za 9 dni!!!
Sp

jaz sem vedela….. si enkrat nekje omenjal….malo po tvojem roj. dnevu je bilo.

???????????????????? ;)))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zdaj pa sem izbruhnila v smeh….nesramneži,ampak je za smejat se….idi se solit….jooojjjj….ne morem se nehat smejat,pa sploh ne vem zakaj….

Aja,VSE NAJ,NAJ,NAJ za nazaj,pa naj se ti uresniči želja,ki tebi pomeni srečo…..CMOKOV za Vsako leto po dvanajst (za vsak mesec)….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

draga Trilči…. ti jih pa za nazaj najbrž ne sprejemaš več, ne??
:-))

New Report

Close