Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žvečka!

Žvečka!

Samo po potrebi….vseeno pa hvala…saj še pride letos moj dan…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!Zdaj pa na tem forumu res poznam že najmanj dve lepotici!!!
Pa tukaj ste sami lepi ljudje,le od kje sem se pa jaz vzel?Aja,da malo skvarim povprečje.Najbrž bo to!
Res si lepotica!
Hvala!
Sp

No,hvala za kompliment…ampak kot ženska mam vedno kaj za pojamrat okoli sebe….Zakaj pa zdaj sebe šimfaš???Saj ne more biti tako hudo…..
Pa vseeno si “moj” ne glede kakšen si…

cmoka….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Če jamraš o sebi,delaš krivico drugim!
Imaš popolno telo!
Lepa si res!
Sp
P.s.: Pa tudi tisti tip v ozadju te požira z očmi,a tega nisi opazila?

zdaj boš pa najbrž lažje komentiral spodnjo debato, ne?!

Smatram,da imaš tudi ti njeno sliko lepotička.
Pa kaj ji fali!?In kaj tebi!?
Lepi sta obe,res!
Amen
Sp

Oni tip je skoraj na vsaki sliki,pa nam se je skoraj obrnilo,no,mogoče pa se rad slika….kaj ni čuden….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zato pa sem se tudfi morala smejati, ko je rekla, da ima preveč malo tu in malo tam….:-)))))))
Ja, res, amen.

No,kaj pa tebi fali????????????????????????????????????????????????????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem rekel AMEN,lepotički!
Sp

…in pa pa…čao…joj,kak mi ni…ampak vseeno…pa pa…..ciao….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

marsikaj, marsikaj…. pa ne samo vizualno….žal.
Cmoka.

Žverči,a če ti povem,da te imam rad,bo kaj lažje?
Prijateljica moja!
Sp

hvala. Je že.
Cmoka.

Poglej v službeni ladlc!
Te spet dražim…
Sp

sem že. Pa tebi vrnila… šleka-pac, kaj me pa draaaaažišššš.
Noben izgovor ne bo zalegel, veš….

opsssssssssss

bom moral malo bolj paziti…tale pomlad bo pa hudaaaaaaaaaaaaaaaa

cmokec lubika

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če si vrnila v Hotmail ladlc,lulaš v veter(oprosti!).Se ne jebeva(mislim Hotmail in jaz!).
Daj na privatni mail,kasneje dobiš lahko pa še moj…hm,kateri že e-mail(20,30.40-i?)
Sp

kontra….

holjča frend

a si jih kar zadov(o)ljeval, ta čas ko me ni bilo….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

ti, zdaj pa nisem ziher, vrnila sem na tistega, od koder je prišlo….. kopije pa nimam več, sem svetovni prvak v brisanju…:-(
V glavnem, ko pridem do tebe, me boš moral peljeti na Mangart, prav?!
Cmoka na lička.

Velja!Če mi prej lempa ne poči;-)
Sp

Kaj je lempa???
Križ, boleči sklepi – ne, takih izgovorov ne upoštevam….

Žverčka, draga moja, danes sem leteča in prepozno dobila tvoj klic, cmoka , da ves da sem tvoja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

je pa spet brnelo v prazno….:-)) Kje je zdaj un, da se bo režal???

New Report

Close