Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zveni modro …….

Zveni modro …….

Pa se misli znas brat ali si uganila?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ej Perli , zakaj žalost ?
Verjemi , da bo ves tvoj trud poplačan s spomini tvojih otrok nate ! Takrat bodo tudi razumeli in te zato ljubili še bolj !

Veš , meni v moji prejšnji družini večkrat ni bilo ravno lepo in lahko , spomini na mamin trud pa so ostali čisti in čudoviti , tako , da ji gledano skozi vse to , zdaj lahko marsikaj odpustim oziroma razumem. In jo imam rada !

Uživaj v Božiču in praznikih , tvoji so in lepe spomine nanje ti nič ne more odvzeti !

lisička

Hm, oh, ah, no ja – nak, tega ti pa še ne povem…

Seveda mam domišlijo, brez nje se res ne da živeti. Misem pa domišljav, če si to slučajno mislila !
Vprašanja so ti vsekakor dovoljena, sploh ker si ženska , ki ste že tako ali tako mal bolj firbčne !

Oki, doki, pr’jatu! Imava torej vse rešen in
vse čisto razčiščeno. Nisi domišljav, imaš
pa domišljijo. Ja, pr’jatu, pol si pa naš!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Takole, Mici. Zajček danes ni bil žalosten.
Pa saj tako ali tako, sam od sebe ni nikoli.
Vedno ga užalosti kdo drug, ali pa kakšno
dogajanje, ker je preobčutljiv. Tako, da lučke
danes ni bilo potrebno prižgati. Naj ti zvezdice sreče
sijejo to noč z neba !

Čau, čau, Zajček

Ne vem , kako se pa potem meni zdi , da naš svetnik zmeraj mal mimo useka ?!
Da nekako ne zapopade vzdušja , ki je včasih res silno žgečkljivo , včasih pa hudo resno .
Nikakor ne tragično , pač pa zagotovo mišljeni in napisano s srcem !
Ni vse , kar se tu bere zajebancija in ni vsa zajebancija ti gori nujno tudi resnica !
Treba je znati in razpoznati !

lisička v iskanju razsvetljenja – mogoče pa bo !

Zajček, najbolj sem vesela, kadar ni potrebno prižgati lučke, sicer pa, saj to tako ali tako že sama veš.

In veš kaj? Hvala, ker tudi ti meni prižigaš lučke, tako ali drugače. Zdajle si mi poslala zvezdico, ki me bo čez noč varovala z neba. Jaz ti pošiljam njeno sestrico, ki naj čuva tebe!

Lepo popoldne ti želim,
M.

Vsako tele ma svoje vesele, vsak bik pa svoj štrik.

A misliš , da bi ga blo treba mal privezat , da ne bi tolko brcal v prazno 🙂

A misliš , da on brca v temo?
Pustimo mu veselje.

Kaja., najbolj cenim pri tebi konkretnost in jasnost odgovorov… Po tem ti samo zajcek parira..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ona je pa tako moja duša dvojčica.
Stvar je popolnoma jasna.

Ja, izgleda da to res. Odgovarjata, kakor bi s kladivimom zabil, bi rekla lisicka, pa poleg tega se modro zvenijo vajini odgovori…Lep vecer se naprej,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Tako je to !

Bemti… Dober večer, klapa. Po dolgotrajnih mukah, sem se prikopal do PC in do dostopa na net. Preklemanske kište. No, lep in zanimiv večer.

Na zdravje

jej jej jej..koga moje okice vidijo!!??? heheheh ma kje si ti..
p.s. Prsezem nisem vidla,prsezemmmmmmmmmmm..me je spet yu nostalgija zamedla,hihihi
cmoka!!

Perlaaaaa! Evo tudi mene! Jaz kar nekaj klikam tu gori, nimam pojma kaj se dogaja.

Full pogrešam najino včerajšnje pijančevanje…. hihihi :)))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hi. lili ! Ne vem kod klikas, zdaj te prvic danes vidum tu gori? Tako, da tud jaz nimam pojma kaj se dogaja. Za pijaco se ne sekiraj, te po do novega leta se ful prevec…,
Pa lahko noc,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Perli pozdravljena,prevec nostalgije skodi…, ce je pa jugo pa ni svoh, posebej v teh nocnih urah.. A spet kaksno seminarsko skup spravljas?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Pepi! A ti mene malo hecaš? Ti mene tu gori prvič vidiš???? hehehehehe :)))) dober si…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne na sploh, ampak saj sem napisal danes… Zvecer te ni bilo, zjutraj pa nisem veliko bral.. A se motim?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Kaj pa vem. Mogoče bi lahko kdo drug povedal, koliko časa sem tukaj gor. Imam čisto zmešane dneve in mesece… še sploh zdaj, ko je december.

še mal…
še mal…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A si marbit zaljubljena, da ti cas tako leti?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ja, zalublena sem u življenje, pa v… on že ve. he, he…

čas okrog božiča je pa že skor tuki!

pa, pa, jest grem ajat, se klikamo jutri, če se najdemo!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close