Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek žverca

žverca

.

leta letijo - iščem stevardeso.....

…kaj pa si ti tako na trnih danes….a te je kdo pošteno razjezil….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Izgleda, da mu ena pika preveč hodi……:-))))

Ja tukaj sem…no skoraj tukaj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

razjezil = RAZDRAŽILA….

lupčka trillčika….a si ga danes že dobila

leta letijo - iščem stevardeso.....

s tabo sem pa skregan dokler mi ne odpišeš….smrk……..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Od tebe še ne…hvala…flekam…sedaj pa vaju tukaj puščam sama….lepo se imejta….:-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

samo pogrešam te…saj veš..včeraj pa to…..vauuuuuuuu

a bova danes ponovila….

cmokec na tvoja lepa rožnata ….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne ga jezit,me že itak samo nekaj nadira…kaj sem mu storila,da je takšen do mene..smrk..i glej mi ena pika manjka…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

malo diskretnosti, prosim.
Ni treba, da ostale učiva, kako….:-)))

hihiihihihiih
a sedaj jih boš pa še ti dražila………..ma ssaj ne vejo vsega….

se bodo morali še učiiti in učiti in ljubiti, potem pa mogoče še kaj bo od revčkov ubogih…………………..

ampak jest sem čist preč….
mater zakaj te nisem že prej…opssssssssssss…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Zakaj me nisi že prej peljal žejno čez vodo, ne?!
:-)))))

ja… pika!!!

živjo sosedeje :)))) ma je rekel sprevrženc, da je od dol spodej :))))) DownUnder… vuau, kaj bi pasala ena Avstralija par mesecov :)))

A je kdo moje ime klical?!
Se mi je sam zdelo,najbrž!
Bom pa jaz nekoga klical:LJUBICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kje siiiiiiiiiiiiiiiiii!?
Sp

Poglej u ladlc…pa pazi da te ne zasuje;))! Cmoka si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tukaj…no samo ne vem…sem žabica in ne ljubica…kliči dalje!!! Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close