Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žverči?

Žverči?

A si še kaj moja?
Sp

nekaj ne štima…. žalostna sem.
Bom spokala domov.
Fajn bodi.

Kaj pa zdaj pr vseh oštijah tega sveta!?
Kako naj ti pomagam?
Piši na mail!
Sp

izkazal si se za pravega prijatelja.
Hvala.

Ko bi ostali vedeli, kakšen dečko si, bi ti ali bili fauš ali pa bi se skrili pet metrov pod zemljo.
:-))

Ženske pa bi se limale nate….tako pa – povej, dokaži, pa boš takoj imel harem…. jaz, po tvojem razumevanju seveda, izzvzeta, ne?!
:-)) Saj veš, petelin me rabi, da lahko nekje sprošča jezo….

Draga prijateljica.Prejel tvoj mail in se mi kar zdi,kaj je narobe!
Drži se korajžno.saj veš na koga lahko računaš,kajne?
Kako si rekla zadnjič:SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRR! 😉
Spžverca napiše:
>
> izkazal si se za pravega prijatelja.
> Hvala.
>
> Ko bi ostali vedeli, kakšen dečko si, bi ti ali bili fauš ali
> pa bi se skrili pet metrov pod zemljo.
> :-))
>
> Ženske pa bi se limale nate….tako pa – povej, dokaži, pa
> boš takoj imel harem…. jaz, po tvojem razumevanju seveda,
> izzvzeta, ne?!
> :-)) Saj veš, petelin me rabi, da lahko nekje sprošča jezo….

Draga moja…tukaj sem…pa saj to veš…in jezna sem tudi jaz na tistega ki je kriv…da nekaj ne štima, pa čeprav ta trenutek še nimam pojma kdo je to…samo slutim…in grrrrrrrrrr….te bom ugriznila veš to…ti ki si kriv…..!!! pa-pa in cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo podpišem se spodaj…cmoka obema!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mogoče sem pa jaz spet kaj vsal !
Mislim da bi bilo najbolje da bi ga kar imenovala
Jaz ne bom zameril !
Celo se bom častno umaknil !
Vi pa uživajte
Vseem želim lep dan – opss je že večer

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi…ne vem..če si tokrat res ti kaj kriv…se bojim…da gre ta zasluga nekomu drugemu…cmoka;))! In leti v posteljo, da se pozdravišššššššš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene pa kaj takšnega ne upaš vprašati…ali pa si že tako prepričan v ……………..koga ali kaj???? Kje siiiii…te pogrešam veš in medka medvedka…no vse pogrešam…kje steeeeeeeee, bo treba spet kaksen ukor potalat…..Lepo ninajte, lepo sanjajte in cmoka ter pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

če maš .. žverca, petelina samo za to, da sprošča jezo…. UH!!! UH!!!

Jani ne mara petelinov, ki sproščajo jezo

New Report

Close