Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žverčka…

Žverčka…

Sedaj pa resno…se nekaj švercaš zadnje čase…in resno premišljam, da ti proti koncu šolskega leta…dam še en ukor…Kje si???Kaj delaš???…Takoj sem…ti vrabček mali…kot ti reče rad Sprevržko…cmoka draga moja in kje zaboga si, le kdo te tako okupira zadnje cajte?;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sooooonnciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,jutrcka

/

saj sem tuki, noooooo……

Samo malo špegam….:-)))
Cmoka, prijateljica, se ti javim na mail…

Ej…se bojim da ni tebi nekdo “zape lalalala in v hipu si bila zaljubljena”…pa ne no…no kakorkoli že, uživaj!!!In le javi se ja…špegica moja!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

le preveri.
Pa da te ne vrže na rito…:-)))))

Pa nič ni…okej še bo…moja rita pa je itak velika in navajena vsega, hihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

napisano, ampak – no, ja, pripravi se!

:-))

Sem pripomnila tam u ladlcku…uzivajmo in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pripomnila?!
U, marija, menda me ja nisi okrcala?! Plooooosimmmmm…..

Saj vem…kaj sledi…naj paše in zadane!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A še vedno nimaš???

Ma če okrcam-ofrcam tebe, je lih tko, kot da bi sebe…saj ves k….k moj, tega pa ne morem…zato uživaj ti in uživam tudi jaz…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close