Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žverčka , samo zate!

Žverčka , samo zate!

Žverčka samo zate svetim še tole popoldne, zato ker te imam rada!

Cmoka, za lep dan, lep vikend.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He, še malo, pa bo konec tlake.
V ponedeljek, al’ pa še prej, se pa beremo.
Uživaj, sveti in radi se imejmo, prav?!

Cmoka na lička vsem.

***
kaj meni tudi……

leta letijo - iščem stevardeso.....

da ne bi slučajno zgrešila::

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

seveda tudi tebi, potrudil si se, ni kaj!

Cmoka na lička.

No in tako smo srečno živeli do konca svojih dni! Jupi naj živijo pravljice!

Cmoka obema!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj ima pa to veze s konjskimi dirkami?! :-)))))

Eh, moram domov, se mi že kisajo možgančki…:-))))))

Lepo preživi vikend, veliko sonca, pa kakšnega lepega žrebčka za pogledati!! :-)) Pa samo pogledti, sem rekla, prav?!
Cmoka na lička, prijateljica moja.

Žverčka moja, te bom ubogala, samo gledala bom in lahko še malo pogledam namesto tebe, bom gledala za dve in nič drugega, obljubim!
Bo pa črn, krasen žrebec, ga že poznam, še zajahala ga bom, ampak k sreči je na 4 nogah, da sem bolj stabilna in ne padem iz njega.

Te bom nekoč peljala k njemu, saj sta dva, še rjavi se bohoti tam na travniku.

Cmoka vračam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

če so ta veliki, potem ja, če pa gre za ponije, pa, hvala, ne bi…. me imajo tako radi (pa ne vem, morda jim konkuriram s svojo višino…:-)), da me grizejo – ti pokažem ob priliki….:-))
Cmoka na lička.

Veš, da je pri meni vse samo veliko, tapravo in oh in sploh, poniji odpadejo, to so igračke, taprave bova jahali, no tiste, ki se pasejo tam za ogrado na travici.

cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

te primem za besedo.

Cmoka na lička.

Okej, zmejeno ali zmenjeno, kako napisete na vasem koncu???

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close