Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ŽVERČKI……….

ŽVERČKI……….

jaz te ne pogrešam in te nimam rad!!!!!!!!!!

je trditev pravilna?!s katero se strinjaš….hihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dobro si napisal…da si bo dala duška…in lepo…da pa mene imaš rad in me zelo pogrešaš…je tako??? Pa naj si da dvojni dušek…sedaj…cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

s tisto, da se dobiva na …..cenzura……

Folk, kaj ste pa tako radovedni, no….. saj bom vzela meter s seboj in naredila raport.
:-)))

… jaz pa te ne maram bolj kot vampov….
:-))

Pa še tiste bi jedla, če…..:-)))))

Pa saj je že zmerjeno…;)) ali sva merili kaj drugega???
No sedaj bom pa kot Karmica in pojem…sedaj sem malo zmedena…pa zaljubljena…pa še lalalala ni zapel…in ne vem več kaj se meri in kaj ne;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sory……ne vem sicer kaj bi ti merila………….ampak saj ni vazno…..saj prihajaš v leta ko:

Ne mislite, da ženska ne razmišlja, ko se z moškim spušča v tingeltangel. Kaj razmišlja, pa je bolj ali manj vprašanje časa.Ko je stara do dvajset, razmišlja:
“Samo, da ne bi zanosila!”
Ko je med dvajset in trideset se sprašuje: “Kdo ve, ali me bo vzel?”
Ko je preko trideset, leži na hrbtu, gleda strop in ugotavlja:
“Spet bomo morali prebeliti spalnico.”

pa nehaj se smiliti..sama sebi………mesto je ženske je…da premišljeno uboga in basta………

kaj si pa tisto mislila……sex,sex……..se boš morala pa še veliko naučiti, da ne boš samo mislila…..no vsaj začela si….hihiihi

je razpoloženje kaj boljše………….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Še dobro da to ne leti name;)), ker bi ti tam na Bledku napovedala svoje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm, ko bom probala vampe….
:-))))

Ja tiče sta včeraj merili,a se ne spomniš več?A jih je blo tolk?
Sp

New Report

Close