Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvezde na nebu

Zvezde na nebu


Ja, to bo to, z drugih planetov so jih pri#li gradit, po [hashtag=ihtu]#ihtu[/hashtag] so šli pa nazaj domov. 😁

Ne vem. Znan fizik astrofizik je rekel, da so vesoljci že prišli, samo so se obrnili ko so videli človeško zlobo do sočloveka, narave, živali.

Veliko berem o tem in se tudi ukvarjam z opazovanjem “zvezd”. Čeprav znanstveniki in strokovnjaki oporekajo temu, sem z duhvnega in materialnega stališča prišel do spoznanja, da nekje v vsemirju obstaja še en svet ali pa več svetov, kjer je življenje.
Kdo ve, ali preselitev duš z naše zemlje ali pa jih je materija ustvarila tam, kjer so.
Nekoč v prihodnosti bodo bolj jasna spoznanja, sedaj pa smo še daleč, daleč od tega.

Zanimivo bi bilo vedeti, kaj bo tukaj čez tisoč let.

Mogoče pridejo sem vesoljčki.

Mogoče nekje že poznajo vse iznajdbe za katere se tukaj trudimo.

Ljudje imate brezmejno fantazijo. To mi je izredno všeč. Podarila vam bom☀️🌍. Zvezda Sonce sije na planet Zemlja.

ZVEZDE SO PO MOJEM NEZNANSKO ODDALJENI PLANETI, NA KATERE ODIDE NAŠA DUŠA KO UMREMO.

Kadar letiš z letalom visoko nad oblaki ure in ure, ti postane jasno, da v vesolju na samo planet zemlja, na katerem mi živimo.
Obstajajo še drugi planeti, res pa je vprašanje, če so tam živa bitja.
Na Luni na primer, ni ničesar.

Ravnokar sem iz nočnega sprehoda.
Ob pogledu na svetlobo mogoče že zdavnaj ugaslih zvezd:

Vaš link


Zvezde niso samo svetloba, so tudi navdih.

Kadar grem na pokopališče, kjer ležijo posmrtni ostanki mojih prednikov, začuda, ne čutim prav nič.
Nesem tja sveče, cvetje, se ustavim, toda tam se še sama počutim strašno mrtvo.
Ko pa zrem v zvezdnato nebu, kot bi čutila, da so tam moji predniki, na eni ali na več zvezdah. Kot bi mi mežikali in spremljali moj pogled v nebo. Zelo sem povezana z njimi v zvezdanti noči.

Na nočnem nebu zvezde mežikajo, na grobovih pa elektronske sveče.

Planeti gotovo niso, ker planeti ne svetijo. Svetijo pa zvezde, podobne soncu, torej žareče/vroče različnih velikosti. Lahko pa, da je samo hologramska slika. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Planeti gotovo niso, ker planeti ne svetijo. Svetijo pa zvezde, podobne soncu, torej žareče/vroče različnih velikosti. Lahko pa, da je samo hologramska slika. 🙂
[/quote]

Hologramska slika. To je pa zanimivo razmišljanje. Na tem moramo intenzivno delati. :)))

New Report

Close