Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZVEZDE PLEŠEJO

ZVEZDE PLEŠEJO

Mah ženske, če bi gledale korake, namesto čokoladk v objemu vihranja srajce, bi videle, da Franko ni naredil prav veliko korakov rumbe. Enako je bilo potem v plesnem dovoboju.
Ne glede na to, da Miha ni na enakem nivoju kot sta Tanja in Špela, pa je tudi mene včeraj pustil brez besed, sploh v delu, kjer je glasba obmolknila. Mogoče ga njegova velikost naredi malo bolj štorastega, ampak on je tango odplesal tako kot je treba, sploh če vzamemo na znanje, da je precej večji od soplesalke in že iz tega razloga njun ples ne more biti popoln. Kar se mene tiče je v finalu popolnoma zasluženo. Sploh gre pa za show in mogoče bi se vsi skupaj morali nehat sekirat okrog tega – uživajte dokler traja, meni je prav žal, da se bliža h koncu.


sploh ne govorim o tem, da bi franko moral it v finale, ker ni plesal niti r od rumbe
govorim o tem, da so bile mihove desetke pretirane, v primerjavi s tem, kaj je pokazal od plesa on in recimo kaj obe punci.

plesanja tanga je bilo vsega skupaj 30 sekund. sem šla zdaj prej prav štet. ostalo pa je stal in gestikuliral.

Kakšna drama glede tega zrežirana šova? Tam so vsi lepo plačani,vi pa eni delate tako dramo iz tega.

Miha je včeraj prvič plesal res dobro in primerljivo z drugimi. Na splošno pa so drugi, tudi Franko, boljši, gledano skozi celotno tekmovanje. Pa saj je razumljivo, ima pač oviro, ki je drugi nimajo in je občudovanja vredno, kako kljub tej oviri pleše. Za v finale pa ravno ni, kar bi tudi ti videla, če bi gledala v korake. Ene gledajo v Frankove čokoladke, ti pa pač namesto v korake gledaš v to, da je Miha gluh. Zato nimaš kaj očitati drugim, kam naj gledajo. Kar se tiče Špele mi je s Frankom tam tam, vse pri eni glihi. Tanji lahko konkurira edino Tina Gorenjak, ki je na žalost izpadla zaradi enega ponesrečenga plesa, v katerem jo je Špela zasluženo premagala. Ampak skozi celo tekmovanje je bila dosti boljša od Špele.

New Report

Close