Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvezde pojejo

Zvezde pojejo

No, če smo že pri tem :)))

Meni gre pa na živce njena govorica. Ne me narobe razumet, lepo, da je ponosna na svoje kraje, ampak tam pol folka ne govori tako pod kmetavzarsko kot ona. Ona pa to še izrecno poudarja, češ da noče zatajiti svojih korenin. A to pomeni, da ne more lepo slovensko govoriti? Med štirimi stenami me briga, ampak če lahko Bernarda Žarn lepo govori, pa je iz sosednjega kraja, bi se lahko tudi ona malo potrudila. Če bi že rada bila ‘javna osebnost’ in ves čas nastopala. Pa itak ne zna več govorit prav in potem meša zraven še ljubljanščino, pa mariborščino … Groza od jezika. Kot en knap.

Da me ne bo kdo narobe razumel. Nisem nobenemu “fouš.” Ampak rad imam tiste ljudi, ki res nekaj dobrega naredijo in so hkrati še zmeraj preprosti.
Ne prenesem pa, da se pol eni slovenčki, ki nobene dobre stvari ne nardijo, napihujejo kot ne vem kaj, pol pa pogledaš recimo Paula Mccartneya in leta nazaj Johna Lennona in ostale Beatle, kako so bili kljub svoji svetovni uspešnosti, preprosti. Delali so stvari, ki bi jih delali tudi če ne bi imeli vsega tega denarja in slave.
Slovenske “zvezde” pa ne nardijo sami nič pametnega, kar je pa kolikor toliko v redu, je pa vedno kopija kakšne tuje stvari. Gre se jim pa samo za to, kako bodo oni dobr zgledal v revijah, kako bodo hodil po rdeči preprogi na viktorjih (a ni to smešno, da tuki nekdo hodi po rdeči preprogi, pol pa v trgovini stoji v vrsti, živi v stolpnici v dvo sobnem stanovanju).
V Ameriki se ve, da kdor stopi na rdečo preprogo ima na računi najmanj par deset milijonov dolarjev, zaposlenega človeka da mu gre v trgovino, svoje računovodje, svoje kuharje itd. In to so zvezde, ker živijo zvezdniško življenje.
Aja pa še to – Slovenci bi se igrali samo dobre stvari zvezdniškega življenja. Ko jih pa kdaj doleti tudi druga, temna plat, s katero se morajo zvezdniki soočati, potem je pa vse narobe in kar naenkrat noben ne bi bil več zvezda. Zvezde bi bili samo v tistih prijetnih opravilih, poziranja po tv, hoja po rdeči preprogi… Ko pa pride neprijetna stvar, se pa oni ne bi več igrali…

Koko nakladaš, ja res so face ameriške zvezde.A ne bi šel mal tja.Vse zvezde so enake, samo ene bolj svetijo. Druge manj. s tabo vred.

Vse zvezde so enake, to je res. Problem je pa to, da slovenci ne morjo bit zvezde, ker nimajo nobenih predpostavk za to… Žal… Se opravičujem, če se zaradi mene počutiš neumno, ker ti v sobi visi poster od Atomik Harmonik…

Absolutno se strinjam s teboj. Ko sem zvedela, da je naprej kradla svoji prijateljici in potem še sošolcem, je za mene opravila, za vedno. Da ne govorim o tem, da ne zna pet. Grda pa je kot konj.

Ja ta prav ime imaš koko. Papagaj. Ja zraven Atomica ima pa še Murkota. Ko mi je pa tko všeč. Eden in edini-yeah.V redu, boš preživel. Matr kot da vi niste nobenmu sošolcu spizdil čokoladke al pa kakšne slikce. Zdej pa delate kot da ji je najmanj – v šoli – celo plačo spizdla.Vsak izgovor je dober, pa če ga koko na perju prinese.

Če meni kdo ni lep ga ne gledam. In morda si ti komu tako zelo grd. Morda za tvojim hrbtom govorijo da je takšen kot opica, strašilo, afna. Nikoli ne veš. Če mi kakšna oddaja ni všeč bi preklopila. Tvoja brezmejna neumnost pa se kaže tu, ko verjameš kaj pravijo. kaj če bodo o tebi pravili da si nekakoga oguljofala, da je nekdo zaradi tebe brez strehe nad glavo, da hudo trpi zaradi tebe. In bodo vsi neumniži verjeli? Joj kako ste butasti da vse verjamete. Jaz nikoli ne verjemem kaj slišim. Niti me take čenče ne zanimajo, saj si jih izmisljijo brezdelneži in zavistneži. Zame so tudi marskija govorili, sem izvedel šele čez leta in nisem mogla verjet. Nič od tega ni bilo res. In se ne sekiram, ker verjamejo samo budale, bolj inteligenti pa ne. In z takimi bidalami ne želim imwti niti opravka. P mi je vseeno če si mislijo o meni nevem kaj. Jaz vem kaj je res. In to je glavno. Že zdaj ko so bolj znani in zaslužijo več vam gredo v nos, kaj šele če bi imeli 10 milijonov dolarjev. In takega človeka ki ima toliko na računu jaz nebi kovala nevem kam, ker nasproti tistih vil pa živijo ljudje v kartonskih škatlah in jejo smeti po smetnjakih. In kako sploh naj nekdo znane v sloveniji znan, če vsi pravijo kako je zanič? V ameriki tega ni. Ni toliko zavisti.

Punce so bile srednješolke, zato je ta o plači malo bosa. In ni bila čokolada. (čeprav je tudi to tatvina) Prijateljici je ukradla BA kartico in dvignila denar z računa. Za to pa ni dovolj, da si tat, moraš biti tudi lažnivec in nasploh poden od človeka. Tudi medve sva takrat opravili. Je pa ženska ko buldožer. Rine vse pred sabo, da doseže svoj cilj. Tudi ko je postala mis, je imela baje za sabo težje sponzorje.

A res? Ti pa vse veš? Tudi moj sosed ima tri otroke in nobenemu ne plačuje preživnine pa on nič o tem ne ve. Daj ne bluzi pa laži kje druge. Pa če prav bi to naredla kaj zdaj jaz naj? A se boljše počutiš ko folk to ve? 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} govoric o znanih je izmišlenjih, tako kot ta.

Kakšne govorice? Saj je priznala in se na veliko opravičevala. Folk pa že itak ve. Ta zgodba je stara kot zemlja. Dobro jutro! Tok tok! Je kdo doma?

Punce so bile srednješolke, zato je ta o plači malo bosa. In ni bila čokolada. (čeprav je tudi to tatvina) Prijateljici je ukradla BA kartico in dvignila denar z računa. Za to pa ni dovolj, da si tat, moraš biti tudi lažnivec in nasploh poden od človeka. Tudi medve sva takrat opravili. Je pa ženska ko buldožer. Rine vse pred sabo, da doseže svoj cilj. Tudi ko je postala mis, je imela baje za sabo težje sponzorje.[/quote]

Ne morem verjet, da ljudjem še vedno ni jasno. Ukrasti prijateljici kartico in potem še PIN, da to ni nič. Me zanima, kako bi se ti počutila, če bi ti tvoja prijateljica to naredila. Me zanima, če je to NIČ. In kot pravi ena spodaj, je priznala. Torej je RES.

KOmu pa je priznala? Tistemu ki se je to vse izmislil? In kakšen to tok in dobro jutro, jaz sen spremljam trač nosrih zgodb kot ti. Moj sosed je tudi priznal da noče otrok, za katere sploh ne ve. pa to zgleda kot kkašna vaška seja, kjer vse verjamejo in mislijo d je res. In kaj to ne more biti izmipleno da je priznala? Pa seveda je.

Ja, najbrž je res izmipleno. Nosro, res. Kkašne oslarije, a ne?

AAnaa, kaj če bi šla ti na tipkarski tečaj, ali pa mogoče na tečaj slovnice? Čeprav močno dvomim, da bomo potem laže doumeli tvoje umotvore.
Rebeka je res grda kot kobila, pet ne zna, nosi se pa huje kot Madona. Koko, še enkrat – dobro si povedal!

Tebi je grda, meni pa lepa. ampak od tebe je sigurno lepša. Koliko ljudem si šele ti grda, pa tudi navznoret, da rako javno pišeš kakšen je nekdo. sram te bodi, Bi rekla da ti ni všeč in da ti je nelep pa je. In ne da je grda kot konj. Ona se nebi nikoli sšustila na tvoj nivo, ker je res nizek. In zakaj sploh komenitiraš če ti ni vpeč. Jaz tega niti ne berem in še manj komentiram. Se zdaj bolše počutiš, ko vsi vemo kako ti je grda? Jaz je niti ne gledam kakšna je , je ne poslušam, niti ne gledam kako se nosi. In če se nimam nič proti. Je pa je tudi ne žalim na tako primitiven način.

Noben človek ni grd. To primerjanje se mi zdi tako primitivno. je pač nelep. In tebe je lepega milijon drugim pa zelo lepa. In morda še je marskimu drugemu nelepa, pa ne bluzi takšnih grdih opazk kot ti. Pa je ne glej če ti ni všeč

Ljuba duša, nihče se ni izmislil. Zadevo so dale v medije njene bivše sošolke in ona je javno priznala, da je to storila. Zdaj pa ne vem, ali si tupa ali se samo delaš, da ne kapiraš, da je to res naredila. Je tako težko, ko ti idol pade s prestola?

Tarifnamrzda, pojka in ostali, ki ste na višjem nivoju od ostalih naivnežev – lepo ste me dopolnili, sploh tista z buldožerjem je bila odlična prispodoba :). Sem tudi jaz iskal en primeren izraz, pa se tega v tistem trenutku nisem spomnil…
Za vse nasprotnike mojim tezam – Tarifnamrzda očitno Rebeko osebno pozna in jo je označila kot buldožer, jaz je pa sploh ne poznam in sem jo že pred tem označil za grebatorko, agresivnico itd… Torej sem jo kljub temu, da je ne poznam osebno, odlično ocenil. Ne vem kakšen dokaz še rabite, da boste verjeli v moje pravilne označbe…

Ne rabim nobenega dokaza ker je ne poznam. In nisem tako jasnovidna kot ti da bi človeka vedela kakšen je človek če ga ne poznam. Ne ocenjujem ljudi. pami je vseeno če je to naredila lai ne. Tudi sama sem v mladosti naredila marsikatero neumnost. Tiste sošolke so bile samo ljubusumne da so to dalw v časopis. Če bi hotele denar nazaj ali opravičilo bi šle do nje osebno in ne v časopis. Oni ni moj idol, je niti ne poslušam. Če mi ne bi bila všče je nebi niti gledala. Nevem zakaj radi ljudje tako gledajo stvari ki jim nisi všeč.

Po moje je koko dobu kajhlo od Rebeke v mlajših letih. Ker da se en človek toliko ukvarja z drugim – pa da ga ne pozna osebno – je pa čista fobija.Pa kaj ni drugih pevk.Koko je pa čist obseden od nje. Mu je ostala v grlu kost, a ne koko. Dvojko si dobu 100 posto.Ker če bi baba tolk težila bi razumela, da pa “pameten” kao dec toliko naklada in šinfa, je pa že čuden. A si nevoščljivi sosed.A si ti tako idealen, lep, pameten. Mogoče pa ne za vse. Tako kot ona ne. Pa praviš da nimamo zvezd, evo eno ti zdej delaš, in se na veliko ukvarjaš z njo. Primitivnost pa taka.Sam sebe zajebčkaš.

Kolk pa se tu eni ukvarjajo z drugumu in patujejo kako so pametni da so jo tako prepoznali kakšna je. Naj bo kakšna hoče meni je vseeno in tudi če bi vedela kkašna je in bo to bilo res nebi tako nakladala. Z eno znano slovenko sma v najstniških letih naredile toliko oslarij, da če bi ven prišle bi lahko bila cela revija samo o tem. Ampak tega ne bom nikomur povedala, ker to se mi zdi grdo in faušija. Ti ljudje so samo egoistični in ljubusnumni ker ji je uspelo. Nekdo je napisal da nevem kakšne dokaze še rabimo, da bomo verjeli. pa zakaj bi sploh hotela neke dokaze o nekom, ki ga ne poznam? Mi je vseeno kaj dela in je to njegova stvar. Da pa nekdo tako preprečuje ljudi o nekom kakšen je pa je res bolano.

New Report

Close