Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zvezdica …

Zvezdica …

.. dajva nadaljevat tu … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dajva:-)))) (ups, ni mene mislila)

… ja pa dajvaaa… opssss, sorrry… saj že grem na ledika ;))

:)))))))))))))))))))) Spider … zate pa lahko odprem posebno temo, če želiš klepetat … :))))))))))))))) ;))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

OOooooo, za vsakega enaaaaa … hmmm, aja… psssstt!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Pa kje ste se vsi zdej našli … :))))))))))))))))

Razbo … ti kar pejt na ledeka … sam glej da se mi drugi teden prikažeš v Ivančni … čene pridem gor k tebi domov in te privlečem za ušesa na zbor … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))))))))) Joj joj … če ne bom danes počila od smeha … :)))))

Tisti tvoj ledek se bo stopil, veš … :))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… z Zvezdico …

Torej … kje živiš? Blizu Vrhpolja, praviš!

In … jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa … sva mele isto kozmetičarko … :)))))))))))))))))))))))))))) Vera je zakon … :)))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hihihi, bom kar doma počakal… saj prideš sama, kajne ;))!??

…bom jaz kozmetičar…

…no, zdaj pa že udarita vajin dialog, a bosta zopet na novo morali…
Zdaj res grem na ledika, ker se topiiiiii !!! :))))

:))))) Ej … Razbo … A da boš ti kozmetičar, praviš … Hm … pol pa … uh … se bom kar prepustila tvojim nežnim rokicam … Kaj pa obvladaš najbolj?

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

So me okupirale sodelavke, ki so prišle v pisarno….Sorči….Zdej sem pa tle…

kje točno si pol doma?

(mater sem firbčna) :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Samski ali priženjen dom?

Tam kjer si zdej … :))))) Lahko pa poveš tudi za oba … :))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hja…..glede na to, da je tukej full javno…..a bi ti lahko napisala na mail? Če ga poveš…

Ker mi email.si ne dela mi pošlji kar na [email protected]

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ali pa še boljše … Imaš mogoče MSN messenger?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne..na žalost…….P.S. Kaj pa ti? Delaš, študiraš???

a jaz..čakam nate….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Delam delam … Sem poslala šolo v maloro … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pol pa piši na mail … Bo šlo pa mal bolj počasi … :)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugica….zanima me, če mi bi full zamerila, če bi ti jutri zjutraj poslala mail, ker najlažje zjutraj kaj napišem (kar se mailov tiče)…ker ne maram, da me bi tle vidli kako skačem po netu…

¨he he…kajne da je bi raje skakal po meni….bi blo full bol zanimivo….

a zdaj tzega ne počneš več….

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close