Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvezdnice ali res že čisto propadel svet, da se nekaj takega opeva?

Zvezdnice ali res že čisto propadel svet, da se nekaj takega opeva?

Koliko monkelj je dejansko vsaj približno bralno sposobnih, da razumejo preprosto napisano? Tu je videt prava katastrofa, nobena ničesar napisanega ne razume in praviloma tolče vedno mimo bistva napisanega…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

1. Od kod ti ideja, da so tukaj samo ženska?
2. Od kod ti pravica, da uporabljaš žaljive vzdevke (“monklja”)?
3. Zakaj imaš občutek, da te nihče, ki se ne strinja s tabo, ne razume zaradi svoje lastne in ne zaradi tvoje nesposobnosti?
4. Zakaj še pišeš tukaj, če je stanje tako katastrofalno, kot praviš?

Ampak mora res hudičevo bolet, da nisi niti od daleč zmožna mentalnih sposobnosti tega dimljenega pršuta, da bolno zalezuješ vasko moje pojavljanje.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Kar poglej, kakšno origastično zadovoljstvo črpaš iz (zmotnega) občutka, da ti ljudje sledijo kot pravi zvezdi, kar po tleh se valjaš od samega ugodja in veselja! :-))))))) Sem pač zadel žebljico na glavico! 😛

A ti razumeš ponato? Kaj sploh počnejo, da so zvezdnice? Z izjemo tega , da kažejo zanemarjeno, leno, neokusno potetovirano telo in ga predstavljajo kot reklmao za celulit in poslikan špeh, ter s tem dajejo sporočilo, da mora ženska naredit čim večjo prismodo in mašakaro iz sebe, da bo nekaj vredna?[/quote]

Boli njih celulitična, tudi kot razvidno z vsadki napumpana rit – dokler z njo služijo in kapljajo cvenki na njihov račun, se furajo in kažejo takšne, kot so. Vi ste pa tisti, ki klikate na Youtube filme in jim zaradi predvajanja reklam in števila klikov pošiljate dnar na njihove račune.

Poleg tega so potem še razni brendi, ki jih lansirajo pre nos njihovim sledilcem – pa spet kaplja. On to v milijonih. In se vam smejejo in kot napisano, potackaj na vaše obiranje, kako grozne ( dejansko in v resnici) so.

Ampak mora res hudičevo bolet, da nisi niti od daleč zmožna mentalnih sposobnosti tega dimljenega pršuta, da bolno zalezuješ vasko moje pojavljanje.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Kar poglej, kakšno origastično zadovoljstvo črpaš iz (zmotnega) občutka, da ti ljudje sledijo kot pravi zvezdi, kar po tleh se valjaš od samega ugodja in veselja! :-))))))) Sem pač zadel žebljico na glavico! :-P[/quote]

Kaj se ne bi valjal, če si jih za vsako samo naložiš po skafandru s svojim neumnim zalezovanjem, sledenjem in izpadi, pa še kar vztrajaš v svoji neumnosti in si samo čakaš, da se pojavim.:-))))

Evo, jutri me ne bo, morda samo malenkost zjutraj, da ti olajšam, ne bo časa, tako da me ne boš zastonj čakalo.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

1. Od kod ti ideja, da so tukaj samo ženska?
2. Od kod ti pravica, da uporabljaš žaljive vzdevke (“monklja”)?
3. Zakaj imaš občutek, da te nihče, ki se ne strinja s tabo, ne razume zaradi svoje lastne in ne zaradi tvoje nesposobnosti?
4. Zakaj še pišeš tukaj, če je stanje tako katastrofalno, kot praviš?[/quote]

Če je tema o jabolkah, ti pa odgovarjaš o robidah, potem nekaj ne bo, ne? In vedno je tako pri mnogih monkljah, nisem edini, ki to opazi….to je vse, ostala vprašanja so preneumna, da bi na njih odgovarjal.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jaz ne vidim tega. Jaz vidim, da uživajo in se imajo fajn.[/quote]

Česa ne vidiš, da se dejansko nimajo fajn in so polpolne prismode z ničemer zadovoljne, ničesar ne zanjo, neizobražene, seveda bogato plačane za javno pavljanje. Seveda pa prismoda ne vidi prismodo kot tako, tako da zna bit kaj na tem…[/quote]

Joj predaleč si zabredel. Jih osebno poznaš, da jih sodiš. Kaj ne znajo? Kako veš, da so neizobražene, če tudi niso v čem je poanta. A zdaj pa kaj ne morejo biti slavne, bogate. Kaj moraš biti zategnjen, narejenih pet doktoratov, da imaš bogastvo. Preveč črno belo gledaš svet. Zaradi mene naj gole skačejo, če jih to veseli in jim prinaša denar in hočejo biti del scene v Ameriki. A kaj moraš biti pameten pa izobražen da lahko tak skačeš. A misliš, da pametni pa izobraženi tega ne delajo.

Česa ne vidiš, da se dejansko nimajo fajn in so polpolne prismode z ničemer zadovoljne, ničesar ne zanjo, neizobražene, seveda bogato plačane za javno pavljanje. Seveda pa prismoda ne vidi prismodo kot tako, tako da zna bit kaj na tem…[/quote]

Joj predaleč si zabredel. Jih osebno poznaš, da jih sodiš. Kaj ne znajo? Kako veš, da so neizobražene, če tudi niso v čem je poanta. A zdaj pa kaj ne morejo biti slavne, bogate. Kaj moraš biti zategnjen, narejenih pet doktoratov, da imaš bogastvo. Preveč črno belo gledaš svet. Zaradi mene naj gole skačejo, če jih to veseli in jim prinaša denar in hočejo biti del scene v Ameriki. A kaj moraš biti pameten pa izobražen da lahko tak skačeš. A misliš, da pametni pa izobraženi tega ne delajo.[/quote]

Tako kot se kažejo v stilu poslikane salaste in špehaste reklame, tudi neumnosti in neizobraženosti ne skrivajo in mediji poročajo o tem, z izjemo kozlarij ne obvladajo ničesar. Obraz in izgled pa tudi mnogo povesta o človeku, tako da takoj vidiš, da ne gre za neko ravno brihtno bitje…

Zraven tega pa niso niti pevke, ne igralke, kot je to običajno, ampak razkazujejo le svoje telo, neumna početja in s tem so kao svetovne zvezdnice…in bistvo tega je, da je svet dejansko propadel, če se to izpostavlja na svetovnem nivoju, ozančuje kot vredno in propagira in ljudje to dejansko rabijo…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

1. Od kod ti ideja, da so tukaj samo ženska?
2. Od kod ti pravica, da uporabljaš žaljive vzdevke (“monklja”)?
3. Zakaj imaš občutek, da te nihče, ki se ne strinja s tabo, ne razume zaradi svoje lastne in ne zaradi tvoje nesposobnosti?
4. Zakaj še pišeš tukaj, če je stanje tako katastrofalno, kot praviš?[/quote]

Če je tema o jabolkah, ti pa odgovarjaš o robidah, potem nekaj ne bo, ne? In vedno je tako pri mnogih monkljah, nisem edini, ki to opazi….to je vse, ostala vprašanja so preneumna, da bi na njih odgovarjal.:-)))[/quote]

Kdaj so pa tega črnca slikal, ko se je s tabo pogovarjal, modrival? :-))))))))))

[img]http://cdn.makeagif.com/media/7-11-2015/jWvOPj.gif[/img]

No, da se ne boste matral,ker vam ne gre branje in razumevanje.

Bistvo teme je narobe znorel svet, skupaj z ljudmi, ki to očitno rabijo in ne koliko kg porisanega sala imajo in kako umsko in telesno zanemarjene se to zvezdnice, ki jih potrebujete za svoje idole.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Hough, govoril si!!! Ti pa si res max one-track mind. Lahko se zmeniš s Primožem, da bo vedno takoj zaprl temo za pisanje, čim jo boš ti odprl. V svojem ekspozeju boš povedal bistvo teme, monklje bodo lahko tvoj trakat prebrale, kokodajsat po tvojem kurniku s svojimi komentarji pa seveda ne bodo smele, saj so itak glupe, nič ne štekajo, dislektične in s posebnimi potrebami, katastrofa vse skupaj. Tvoji samovšečnosti bo zadoščeno, monklje pa se bodo lahko kvaziizobraževale iz tvoje genialnosti, kajti dejansko izobraževati se seveda itak niso sposobne.

:-))))))))))

Ja določeni ljudje to potrebujejo ne pa cel svet. Pa kaj. A veš da je na svetu še na milijone drugih stvari in pač bodi tam kamor te vleče srce. Ti pa hočeš biti tam kjer se zgražaš. Ne vem kdo potem nekaj ne razume. Če meni nekaj ni všeč pač grem naprej vem pa 100 procentov da nekomu je in pač ga zaradi tega ne bom v nulo dejala, ker meni to ni všeč. Ljudje pa so vse sorte. Vedno so bili in vedno bodo. Vsak lovi košček sreče. In res boli te ženske kakšne so v tvojih očeh. Ker one imajo svoje oboževalce, ki jih nosijo po rokah pa kaj. Tako je. Nekomu je ta ženska najlepša na svetu in sigurno jo bo oboževal. Tebi ni ampak problem pri tebi je da se sprašuješ kako je to mogoče, ker svojo resnico hočeš imeti za absolutno. Na svetu pa ni mogoče med ljudmi, da je absolutna resnica. Kar je meni lepo je samo za mene za tebe ne. Kar je tebi grdo je samo tebi grdo in ne drugemu in itd…… Ego ti malo nagaja.

Konc koncev pa te ženske nikomur ne škodujejo. Samo tebi iz gleda.

Bistvo, bistvo, razumeš? Nikakor ne gre?

Ne moreš rečt, da ne večina, če ni povpraševanja tudi ponudbe ni.
In ljudje dejansko rabijo vsesplošno zblojenost in nikjer večl ni meje, nič več ni dovolj, sicer bi se zavedali, da je na drugi strani revščina, lakota, smrt in da s tovrstno podporo, omogočanjo lagodje in bogatstvo popolnoma neprodtuktivni zblojenosti in skupinam raznoraznih primerko v tej smeri in tudi sami sebe prikrajšajo za marsikaj na ta račun.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa pizzdarija a ne štekate bistva????!!!?!?!!!?

[img]http://gapingvoid.com/blog/wp-content/uploads/assets/youre{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20missing{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20the{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20point.jpg[/img]

Samo primer: zgolj z miljoni, ki jih dobijo puhloglave prismode za razkazovanje svojih riti kakršnihkoli že, ker vi to rabite, bi lahko miljone ljudi rešili revščine.

Z miljardami, ki se vrtijo v šov biznisu in športu bi lahko bili vsi ljudje na svetu, ne le siti, ampak živeli dobro….

Skratka narobe in popolnoam znorel svet, ki je razvoj usmeril v popolno norijo in zblojenost…pol pa še ni dovolj, ap si gremo še sami izbirat in določat spol, usmerit vse v smer legalizacije pedofilije…in na koncu?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa zakaj nekega mdoregavala tako moti, kako se imajo tam neke bejbe v Ameriki? J.ebe se tem bejbam za slovenske vukojebce. Tudi slovenskim vukojebcem bi se lahko za njih. Samo se jim ne..

Pa kdo te sili, da kr naprej klikaš glupe portale ala 24ur? Jaz jih ne. Me ne zanima. Ker mi je že zdavnaj jasno, kaj bom tam našel.

Poišči si drugi hobi, če ti gredo take novice na živce. Sprijazni se, nisi zvezdnik, nikoli ne boš in take bejbe služijo na takih, kot si ti, ki klikate tiste portale in po možnosti še kakšne youtube filmče gledate. Če nočeš, da bejbe služijo, za začetek nehaj klikati portale s takimi bizarnimi novicami. Ampak nekaj mi pravi, da ne boš, ker je brez tega tvoje življenje prazno.

In na sliki nista ženski, ampak maškari in to zelo neokusni, ki sta eni izmed teh, s katerimi neka skupina narekuje svetovni trend in bogati za nič ustvarjenega. Ampak če to rečem, da sta maškari, je obsojanja vredno, ker je vam normalno vse kar je najbolj noro in zblojeno in hočet več, novo, še bolj noro….

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne glede na to, kaj sta, ti to rabiš, ker ti dnevno hlastaš za takimi novicami, da se imaš nad čim zgražat. Mi nočemo ničesar, ker nismo konzumenti neumnih portalov, ti pa si. Kdo zdaj rabi tako hrano, v svojo skledo pljuvaš. Preberi raje kakšno pošteno knjigo, ne pa da si polniš glavo z neumnimi novicami o nekih babah v Ameriki.

To temo sem odprla samo zato, ker sem videla, da je general nekaj odgovoril.

In kdo naj bi sploh bila ta ženska?

Kar uporabljam net, nisem naletela na take vsebine – razen v taki temi, kot je tvoja. Verjetno zato, ker ne iščem? Če zastopiš namig.

Ampak mi mamo radi veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiike skledaste ritke!!!!! Ne boš nam jih vzel!!!!!!!!!!!

[img]http://i185.photobucket.com/albums/x138/angry_bananas/funny{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20shit/funny-big-mama-ass.jpg[/img]

Ti pravzaprav nisi jezen na te ženske niti ne na ljudi ampak zaradi krivic, ker je toliko revščine. Na svetu žal ni pravice. Ko boš to sprejel bo lažje. to ne pomeni, da nisi aktiven ampak ker te boli pač pomagaj tam kjer lahko……………tako je pač. Če ne bi bilo teh zvezdnic, športnikov verjemi bi bilo isto nekje reveži nekje bogatija.

Zaradi modrihvalov take “zvezdnice” obstajajo. kdo normalen pa brska za takimi novicami? Samo potrebni zdolgočaseni dedci.

Potrebneži sovražijo objekte svojega poželenja, zaradi nedosegljivosti. Splošno znano.

Modrival, tukaj ne gre za kakšno človeško perverzijo in propad vrednot, tudi povsem nedolžne živalce so iste!

[img]http://www4.slikomat.com/13/0211/9oe-rit.jpg[/img]

Veleritim se preprosto nihče ne more upreti!

[img]http://i1325.photobucket.com/albums/u636/mamad3310/FunnyBigAssHotBalloonGallery0112600x400_zpsba36eb8f.jpg[/img]

New Report

Close