Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žvižgajo, trobijo hčerki…

Žvižgajo, trobijo hčerki…

Lej ce je dobra ni to nic narobe. Ko bo mala prisla na zmah bo se tak kurbarla okrog

zal imel izkusnjo z cigani in jo tudi resil. sicer je slo za krajo sli 6 nas v naselje poklicali policijo da so sli poleg cigani nas napadli mo smo jih pa prefukal k prasce pol pa spizdil iz naselja. cigqni se navadnih policajev ne bojijo nic drugac pa ne zato k bi bli policaji pezdetje, ampak ker jim ne morejo nic. sam specijalcev se pa bojijo to pa ja. skratka policaji napisli zapisnik poyem kasneje nam v prid da smo bli napadeni itd ampak kljub temu vse brezveze itak na sodiscu bli cez 3 leta kaj pa jez vem kater cigo je bil tam vem da nism nic sparal da so bli vsi razbiti z babami in otroci vred ker so tun vsi na nas planil k smo prsli v naselje. bla je velika sreca pa to da so med sabo bli zgleda sjregani da sta samo dve tri barake skupi stopile in smo bli mi sami norci. mene ze itak pac poznajo okoliski coganje da sem norc da z amno ni sale in da iamamo legalno orozje z sinovi vred in tidi sinovi pac tigri so vsi ttenirali borilne. zarad tega nisem imel nikoli tezav kasneje ker itak si se pozanimali kdo smo da smo pac norci naj se ne zajebavajo z nami. itak se to vse pozanimajo kdo si ti in ce si vecji norc k oni te pustijo na miru ker imajo tud oni radi mir. je pa da je to golazen ki sam pozna svoje pravice dolznosti nobene. vedno sem se trudil bit pravicen in posten tudi sinove sem vzgajal tako nikoli pa nism dovolil da bi nas kdo ustrahoval. razumem stisko avtorja ker ko je ta gamad vidla da je sam samcat na tem svetu so takoj videli sibkost in tezko da nu bojo dlai mir. predvsem samo prijavljat vsako stvar poslikat tablice ye cigane ki jo nadlegujejo samonprojave delat saj se bojo ustrasl tud oni oja se bojo in policaji bojo bl prtisnli nanjih oja bojo. je pa to grozno ker clovek ki je trdo delal da je kupil nepremicnino zdaj nima miru, grozno. grozno in nedopustno da mi ki ustvatjamo naj bi se bali teh ki zivijo od nas. to ne smemo dopustit. se zival se potegne za svojga mladica pa da se ne bomo mi za svoje otroke.
drug primir resnicen- tidi sam imam tako izkusnjo z mojo hcirjo (sicer ni bil cigan ampak vaski pretepac ki je ustrahoval vse okrog da ne govorim da je tepel lastnega oceta zeno, vse se ga je balo ko je bol pijan) ko mi je hci povedal da je na sprehodu jo srecal neki auto, bila je tema in je stopil ven se zacel z njo pogovarjat se je vljidnostno pogovarjala z njim (ker na vasi otroke pac ucimo da so prijazni saj se skoraj vsi nekaj poznamo) in po minuti pogovora je stopil ven kao d ase bo mal pretegnil) in jo zagrabil za roko in jo zacel otipavati. k sreci je pripeljal mimo en auto in mu ke spizdila domov to je bilo 100 metrov od doma. ko je prisla domov vsa objokana zmesana da niti ni znala pobedat kaj se je zgidilo sem jo pomiril mi opisala kaj je sploh govotil kak auto je bil da sem ugotovil kdo je sploh bil, sem ob 22 zvecir dobil njegov tel ga poklical mu povedal kdo sem da ima 5 minut casa da pride do mene ker je 5 minut stran od nas v naslednji vasi ali pa bom jaz pri njemu cez 10 minut in ga bom prefukal pred zeno mamo ocetom otroci k navadnga psa. ker je bil mal pijan je bil korajzen in bil res za 5 minut pri meni doma kjer sva ga pa pricakala jaz moj sin nastarejsi ki je bil cis podivjan ko je videl kaj se je naredilo njegovi sestri da sem ga komaj zadrzal da je bil za mano. ko je stopil iz avta sem ga sam vptasal a si ti vedu da je to moja hci pa mi je reku ne nism vedu, kako nisi vedu sj si ji reku kako smo prdni vsi. takrat sem ga dobil da se zaveda kaj je delal in da se zaveda da je natedu narone ker se je zlagal, kot vaski pretepac je zavpil kaj pa jeee. takrat sem ga pa zaladal sin ga je udaril takoj za mano naprej pa niti ne vem vec zavel je bezat u temo midva za njim sin ga je ujel tepu k bika jaz sm ga anzaj uleku da ga eb ubil bla je tema noro tako ga je stepu da ni mogu stat na nakogah. prevec prevec nekako smo ga nazaj do hise ga z vodo po glavi bil je ves razbit presekan zobe zbite. na kolena sel prosil odpuscanja moje hcire jokal k mjhn otrok. malo smo ga prevec ampak naj bo sola za naprej da za take ni prostora med nami. da ne pozabim povedat da je smrdel po dreku in sm potem ko smo ga malo prali ker je bil krvav kt bi ga psi napadli vide da se je posral in drek je iza hlac zadaj pri pasu ven pogledal. da ne bi kdo mislil da sm se zalgal karkol iamam vec otrok in prisegam na vse da je to res. itak sem mu zagrozil ce bo sel na policijo da bo hvi pa povedala da jo je zacel posiljevat in da mas je anpafel ko sva ji prisla na pomoc in da smo mi sodili sami brez sodnika da ce se pa se kdaj zgodi da pogleda v naso stran da ga bomo jueli do doma in ponovili sodbo.
itak se na vasi vse zve ker so sosednje vasi slisale kako je tukilol od bolecin je to prislo na usesa tidi mojemu kolegu policaju jih pac imam kolege sj sma delajo svoje delo in mi sam cestitall sj ves zakaj btavo 100x bravo mi mu ne motemo nic smonkat naprej tam pa mu ne moremo nic. cez 3 mesce me je policaj klical ce bi lah sla moja jvi povedat svojo zhidjo sam do otipavanja naprej jo itak ni bilo ker je posilil ze pred tem dogodkom 13 let staro puncko. sedaj je to ze mimo na sodnji je jokal kot mjhn otrok. tako da socustujem z takimi ljudmi ki so nemocni in ne morejo svojemu otroku pomagat in upam da ne bim nikoli u takem polozaji sem prevelik domoljub in prevec vzgojen v pravicnost in ne vem kako bi prenesu tako ponozanje in memoc ko e mores nic a godi se ti krivica.
mal prevec sm se razpisal
za pravopisne napake se opravicujem sem le oce ki sem vzgojen v garaca in imam cudovito druzino in sem srecen zanjo

Po pravici ti povem, da bi prodala in šla živet drugam. Z romi je še posebej težko, tudi nevarno. Ja, najmanj socializirani imajo odnose že po 10. letu.

Še naprej volite levico, pa bo povsod polno še migrantov. 🙂 Saj so tudi oni fejst fantje.

Ne morem verjet oziroma nočem verjet kaj berem in kaj se govori?!!
Ljudje ta trenutek je potrebno vse policiste, ki niso sposobni ali ne želijo opravljati svojega poklica takoj odpustiti. Takšne zadeve se lahko dogajajo le zato ker se nekdo že leta stran obrača. To je policija in druge institucije, ki očitno ne opravljajo svojega dela. Sramota. Oni si vse več upajo ker vohajo strah policistov. Piši na razne institucije o nadlegovanju otroka in kako policija ne želi opravljati svojega dela. Napisal bi ti da se zanalašč ne odseli samo je življenje tvoje hčerke in vas bolj pomembno. Ne vem pa kaj se s to državo dogaja kaj se dogaja z moškimi, ki hodijo okrog brez jajc in take zaposlimo v državnih službah, ki naj bi ščitili ljudi in delali red?


Avtor si pa res pameten kupil si poceni bajto s tem si pa zajebal družinski lajf.
Samo čakaš lahko kdaj te bodo okradli ali celo kakšno žensko posilili.

Jaz enga po enga na samem dobim. Zvlecem nekam in prebutam do neprepoznavnosti, pustim tam kjer sem ga natolku.. Ce prezivi, kul, cene pa jbg ena smet manj na tem svetu.

Lp pa srecno

Če se bi kdaj spravili na mojo hčer, dam policiji in sodišču teden dni časa … če v tem času ne obsodijo niti enega, nabavim kalašnika pri drugih ciganih, ker samo tam lahko prideš do te puške, zraven pokupim še polno metkov in jih s ciganskim kalašnikom vse po tisti vasi pokoljem, do zadnjega cigana. Hčerka bo živela potem v miru, jaz pa srečen sedel v zaporu, da ji ne bo noben cigan več ničesar naredil.
Pravico bom vzel v svoje roke, če policija in sodišče ne bosta opravila svojega dela, kot jima zakon narekuje, tega se držim.

Na srečo nimamo v radiusu 10km nobenega cigana, vsaj vem ne za njih. 15 let nazaj smo jih z vaščani natirali iz naše vasi, ker so grozili lastniku zemlje, na kateri so se naselili, brez, da bi kaj vprašali. Trikrat so ga odjebali in mu zagrozili, četrtič smo se z vaščani zbrali s traktorji, polnih dreka v trdnem in tekočem stanju, in smo jim vse podrekali, na koncu pa jih še premlatili kot prasce, ker so se spravili na kolega. En je cigan rabil nmp, zaradi tega smo še imeli policijo na dvorišču. Itak se je v očeh policajev videlo, da so bili še veseli, da smo jih natirali. Popisali nas so in nas od takrat za vedno pustili pri miru oz. nismo dobili nobene kazni.
[/quote]

Bravo veliko je takih ki bi tako naredili tudi jaz se pridružujem.
prefukat in nagnat


Bravo, bravo, bravo čestitam če nobeden nič ne naredi potem je treba zakon vzeti v svoje roke.

Oni razumejo samo jezik nasilja. Zivim blizu romskega naselja. Ko gre predalec se nas dobi nekaj iz vasi, prebutamo in je mir za nekaj casa. Oni niso civilizirani in na lep nacin ne bo slo. Zakaj bi moral bezat zaradi njih tudi ne vem. Bog ne daj, da mu prodas rabljen avto pa da kaj crkne. Pri romih je problem ker mas takoj 10 jih na glavi. Slovenca hitr zrihtas k je sam en.

Ce zelis ostati kjer si bos resil stvari samo na nacin, da se bos v njihovih glavah predstavil še bolj nor kot oni – beri da z mitraljezom uletiš ali se narediš norega … ce nisi pretepač oziroma te mentalitete potem bo pa težko … (ko ti balkanci dojamejo, da te briga tudi če si tepen ker bodo tudi oni ti bodo dali mer …). Srecno

Ti pa očitno s cigani še nisi imela opravka?

Če se bi kdaj spravili na mojo hčer, dam policiji in sodišču teden dni časa … če v tem času ne obsodijo niti enega, nabavim kalašnika pri drugih ciganih, ker samo tam lahko prideš do te puške, zraven pokupim še polno metkov in jih s ciganskim kalašnikom vse po tisti vasi pokoljem, do zadnjega cigana. Hčerka bo živela potem v miru, jaz pa srečen sedel v zaporu, da ji ne bo noben cigan več ničesar naredil.
Pravico bom vzel v svoje roke, če policija in sodišče ne bosta opravila svojega dela, kot jima zakon narekuje, tega se držim.

Na srečo nimamo v radiusu 10km nobenega cigana, vsaj vem ne za njih. 15 let nazaj smo jih z vaščani natirali iz naše vasi, ker so grozili lastniku zemlje, na kateri so se naselili, brez, da bi kaj vprašali. Trikrat so ga odjebali in mu zagrozili, četrtič smo se z vaščani zbrali s traktorji, polnih dreka v trdnem in tekočem stanju, in smo jim vse podrekali, na koncu pa jih še premlatili kot prasce, ker so se spravili na kolega. En je cigan rabil nmp, zaradi tega smo še imeli policijo na dvorišču. Itak se je v očeh policajev videlo, da so bili še veseli, da smo jih natirali. Popisali nas so in nas od takrat za vedno pustili pri miru oz. nismo dobili nobene kazni.
[/quote]

Pri tvoji rešitvi za posiljeno hčer bi ti pristal v zaporu 30 let, hčera pa sfukana od posilstva sama. Tvoji celotni rodbini bi grozili preostali cigani.

Kar se tiče dreka in ciganov, vam samo čestitam. Na žalost je to edina rešitev.

Seveda so imuni in policija ne bo ukrepala skoraj v nobenem primeru. Policija se bo vmešala šele ko pride do uboja ali posilstva s strani romov, drugače jih pa pustijo pri miru ker se jih tudi oni bojijo.
Ti predlagam isto kot ti pravijo vsi ostali … odseli se drugam, ker oni bodo ostali kjer so in ščasoma jih bo samo še več ker se kar množijo. Trenutno so verjetno samo glasni in vsi pametni. Počakaj še 4-5 let, potem bodo pa res kaj naredil tvoji hčerki.
Aja pa upam da nimaš kakšnih zunanjih domači živali, ker se velikokrat zgodi da romi ukradejo psa in ga imajo za kosilo. Ne na žalost to ni hec ampak kruta resnica.

To je pa problem ker smo demokratična država in imajo VSI pravice … komunizem mogoče ni bil najboljši način, ampak teh romov bi se pa znebil 🙂

Ja povej in pokaži, kaj jima je policaj nardil, ko tako štalo delaš, kalimero. Pišeš “kako delajo policisti z njima”. Ju je premlatil, ubil, aretiral? Kaj drugega naredil narobe? Moraš tud kaj konkretnega pokazat , ne samo eno slikico, kako policaj pristopa, potem pa jokcat, kot da gre za največjo svetovno krivico. Si še večja jokica od Jenulla, tipičen desničar, teh dveh se policist očitno še dotaknil ni.
[/quote]

Policaj sploh ne bi smel biti v istem kadru s tema dvema! Takoj, ko ju nekaj začne spraševat, je nekaj narobe s svobodo in pravicami. Tudi, če se ju dotaknil ni, jima očitno nekaj teži in vrsti nek pritisk nanju.

Sicer je stara tema, ampak imamo tudi v našem naselju dve ciganski družini, ampak da bi pa punce nadlegovali, pa nisem nikoli slišala. Imajo svojih dovolj. Pa ima moja hči , ki je zelo luštna, modre oči in blond lase, ampak jo tudi pogledajo ne. Da bi živela v takem okolju, se nam strga.

Vem da je stara tema ampak ok 😀 Uglaunem kaj bi js naredu… Js predlagam da se ns ene 10 zbere kupmo kalasnike in spucamo slovenijo od teh ciganov najhujs kr bomo dobil je tko kake 20 let zapora po 5 letih bomo pa itak ze zunej pogojno. Ampak ciganov pa nebo vec v SLO

Običajno ne komentiram na tem forumu, tukaj pač moram.
Odziv večine je tipično slovenski! Skloniti glavo in popihat. Hlapci kot je rekel Cankar! Treba je tole dati v medije kot se spodobi, povedati takšne zgodbe pred kamero, iti pred parlament ter vztrajati dokler tega ne bo konec. Sigurno je še dosti ljudi s podobno zgodbo.
Dragi moji, ne gre tako! Če sami sebe ne bomo spoštovali, nas noben ne bo, mi pa se ne bomo imeli več kam umakniti! Integracija v družbo ni problem samo pri ciganih, problem je tudi pri večini ljudi, ki so prišli iz republik nekdanje Jugoslavije. Ne pravim, da so slabi ljudje, dejstvo pa je, da jih dosti po ne zna govoriti slovensko ker tega ne zahtevamo in se prej mi njim prilagodimo kot oni nam. Kar hočem povedati je, da smo problem MI in noben drug! Stvari moramo reševati drugače.
Sicer pa piscu želim vso srečo!

Policija nic ne ukrepa. Mene je neznan tip s kolesom zalezoval, zasledoval po ulici med tekom. Si me ogledoval od blizu, cisto pocasi vozil mimo mene, potem pa na dolocenih tockah ustavljal in me skrit “cakal”. Redno se je dogajalo, bila sem vsa prestrasena, ceprav so bili okoli ljudje. Policija pa: dokler se kaj ne zgodi, ne moremo nic.

New Report

Close