Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Zvoki iz vagine

Zvoki iz vagine

Avtor: EVANUŠA

žIVJO!

Zanima me, drage ženskice, če se še kateri dogaja, namreč pri predigri mi

iz vagine prihajajo čudni zvoki, podobni prdenju; večinoma se to zgodi, ko

sem tik pred orgazmom, zatem pa se ful oddaljim od tega, napetost se

tako sprosti in potem spet traja, da mi pride.

Včasih se mi to dogaja zjutraj, ko vstanem iz postelje ali če delam svečo.

Skratka to mi je tako neprijetno in bi res rada odpravla to nevšečnost, a

ktera ve KAKO??

Pa saj mi je jasno, da mi zrak uhaja ven, pa da je verjetno povezano z

dihanjem… kaj naj nardim, da se neha???

LP

Zivijo!

Vem o čem govoriš, čeprav se mi to zgodi samo včasih, se mi zdi, da pred menstruacijo in še to v položaju, ko sem na kolenih in se z rameni spustim do tal (oz. do postelje).
Kaj bi bila rešitev ne vem, poskusi vprašat na forumu ginekologije. Moja ‘kmečka logika’ mi pravi, da bi morda morala ojačati mišice nožnice. Kako? Ne vem. Mogoče jo stiskaj (podobno kot se sama krči pri orgazmu).
Drugač pa ne verjamem, da ima kaj veze z dihanjem, ne vidim, kako bi to lahko bilo povezano.

Srečno, lp.

To se meni dogaja edino takrat, ko pride zrak v nožnico.In ko se zrak sprosti, se zasliši kot “prdenje”. S tem se ne obremenjujem, saj moj ve kaj je to.”Cmokanje” pa se sliši tudi iz nožnice takrat, kadar sem zelo mokra, vzburjena, to pa mojmu paše, saj ve , da je on kriv za to. Ne obremenjuj se z tem, ti samo uživaj!

ja seveda…. nima prav nobene zveze z dihanjem..

…. no ja, razen tega, da se to dogaja med seksom, ko običajno malo globlje dihamo ;-)))))

Povezano je z “mojim” dihanjem! Včasih se malo poigram in jo malo napihnem… 😉

Mal sem se nerodno izrazla. V parih letih sem pač ugotovila, da način dihanja – globlje dihanje, zadrževanje zraka itd. pri meni vpliva na jakost pojava.

New Report

Close