Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zvone Šeruga

Zvone Šeruga

https://www.youtube.com/watch?v=8WaqUEp-0_g

Je tak nacin pod nivojem. Sluzav, odvraten in obupa poskus naskoka. Mors met nivo. Dnarja in fka se ne fehta . To kuzki pocnejo, da rinejo in rinejo cez osebno mejo.
[/quote]

Slaven je bil že v moji mladosti in nisem sploh mogla razumet, v čem je fora. Meni je bil antipatičen, sploh njegov glas.
Prijateljica je enkrat poslovno sodelovala nekaj z njim in se ga je komaj sproti otepala (pa ni vitka in nima dolgih nog). Naslednjič je potem šefe prosila, da ne bi več.
Poznam pa tudi mladenko, ki je šla z njim potovat. Hja, cena se ve, kaj je, oziroma če ti pri 30 ni jasno, kam pes taco moli, ko se dogovarjaš z njim – saj ne skriva svojih namer in se ne pretvarja, da je popoln džentelmen.

Je pa tako. Gobčni moški imajo vedno neprimerno več uspeha pri ženskah kot tihi, in tukaj videz ne igra tako velike vloge, kot bi človek mislil. In ker so moški vedno bolj nebogljeni kot osvajači, ima Šeruga kljub svojim letom in nezanesljivi curi še vedno dokaj dobre šanse pri nasprotnem spolu.

Dober je tale tip. Že kar v letih, mislim, da gre počasi proti 70 pa še kar buri žensko domišljijo. 9 strani.

Aja, nekatere te mlade ženske so šle kar pogosto z njim na potovanje. Zgleda, da so bile zadovoljne v šotoru. Mogoče tudi zadovoljene :).

Ma je res zanimivo, da en poročen dec spravi toliko mladih žensk s sabo na potovanje. Enim ne uspe nobene spravit. Tale pa kar naprej in to kar nekaj takih mladih, fejst, izobražene. Ima on to dober okus. Prav zanimivo kako babe padajo nanj.

Me ne bi presenetilo, da bi tudi sedaj še našel kako mlado, ki bi z veseljem delila šotor z njim.

Ja, to je to!

Ja, to je to!
[/quote]

Baje je pogoj, da dihaš, tako da go for it! 🙂

Jao, mene pa ni hotel zraven. Nisem dovolj lepa. kaj čem zdaj? Po monu pljuvat po njem?

Vojni dobičkar. Kratko in jedrnato.

Sem potovala z njim, katastrofa. Vsiljiv nadlezen starec in kronik. Plitek do amena. Napihnjen in narcisoiden, normalni zenski oduren tezak. Cim dlje od takih kretenov, ki nikdar v zivljenju niso delal, samo zazira tip na vsakem koraku. Zelo odsvetujem potovat z njim vsakomur. Pod vsakim nivojem.

A seveda ja potovala si z njim in na plan privlekla staro temo. Terna leta si.

In ti delfinka si imela zdaj ponoči potrebo odpret eno leto in pol staro temo in ga popljuvat ?? Res za bruhat

Ko si odprla temo, se ni dalo vpisovat, ti pa si lahko odprla …zdaj ste sprostili temo za lajno … Vse jasno

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno603, 21.12.2022 ob 06:08

In ti delfinka si imela zdaj ponoči potrebo odpret eno leto in pol staro temo in ga popljuvat ?? Res za bruhat

Ko si odprla temo, se ni dalo vpisovat, ti pa si lahko odprla …zdaj ste sprostili temo za lajno … Vse jasno

 

zakaj se pa ne bi dalo vpisovat, če odpreš staro temo? Greš na 155. stran in potegneš gor eno temo, tako da nekaj spodaj napišeš. Simple. Vprašanje je sicer, zakaj bi to počel…

Odgovor na objavo uporabnika
delfin795, 21.12.2022 ob 04:40

Sem potovala z njim, katastrofa. Vsiljiv nadlezen starec in kronik. Plitek do amena. Napihnjen in narcisoiden, normalni zenski oduren tezak. Cim dlje od takih kretenov, ki nikdar v zivljenju niso delal, samo zazira tip na vsakem koraku. Zelo odsvetujem potovat z njim vsakomur. Pod vsakim nivojem.

Ja pa to vse jaz to njemu iz ksihta na fotki preberem , ti si morala pa na pot, da to uvidis???

Koga briga kako imata z Romano zmenjeno. Važno, da se oba strinjata s tem in da imata enakopraven odnos, torej da se lahko oba zabavata tudi zunaj zakona, če jima tako paše. Meni osebno sicer taki sluzasto tipi niso ok, ampak jih tolerira, medtem ko mi gredo pa takšni, tipa Erazem Pintar, ki si sebično lastijo ženo, da ne sme niti pogledati drugega, sami pa se veselo gonijo naokoli, na bruhanje. Tu pa več ne gre za njun dogovor, to je pa že nesprejemljivo, kot bi hotel nek preživet ali pa muslimanski družbeni red uvesti. Bruh, bruh. To bi bilo treba zakonsko prepovedat.

Odgovor na objavo uporabnika
Čist tko, 21.12.2022 ob 08:12

Koga briga kako imata z Romano zmenjeno. Važno, da se oba strinjata s tem in da imata enakopraven odnos, torej da se lahko oba zabavata tudi zunaj zakona, če jima tako paše. Meni osebno sicer taki sluzasto tipi niso ok, ampak jih tolerira, medtem ko mi gredo pa takšni, tipa Erazem Pintar, ki si sebično lastijo ženo, da ne sme niti pogledati drugega, sami pa se veselo gonijo naokoli, na bruhanje. Tu pa več ne gre za njun dogovor, to je pa že nesprejemljivo, kot bi hotel nek preživet ali pa muslimanski družbeni red uvesti. Bruh, bruh. To bi bilo treba zakonsko prepovedat.

Dejstvo je, da ce sw gonijo okoli v zakonu ni ne spostovanja in ne ljubezni ampak samo za ekonomijo in/ali udobje. Za take zenske samo: jadna jim majka.. . Jaz svojim hceram ne bi dopuscala ziveti s takimi gnoji. Bi jih jaz lopnila z veslom po glavi in jo odpeljala. Hja. Mogoce so pa njih mame iste in so jim privzgojile to vlogo nespostovane prevarane zenske.

joj kaki nevedneži ste tu… kao muslimanski red… sej ne vem al bi se ti smeju al rekel da si glupa… oboje po mal.

v islamu se ni dovoljeno gont. a veš?

nije ti to evropa. mislim dejte se podučit al pa tiho bit o stvareh ki jih več kot očitno ne veste. mon vse prenese ampak vi bi prav prizadeto izpadli pred kakim izobražencem.

Po kdo je sredi noči začutil tako hudo potrebo, da je potegnil iz naftalina leto in pol staro temo?!

Res je izdal novo 10. knjigo in baje se dobro prodaja. Nov ponatis je že v tisku. Imel je intervju pred izidom, s pohvalil, da je v penziji, postal dedek, kupil nov avtodom, motor je v rezervi (pozabila, kdaj ga bo zakurblal za novo avanturo) in se lepo posul s pepelom – češ mene zmerjate s kurbirjem – kaj pa ste vi v življenju naredili?  Na FB se lepo smehljata z Romanco (ja zdaj spi pa za babico) in idila je popolna.

Saj konec koncev je dedec lepo živel od svojega hobija. Leze proti 70. letom. Zdravje ga zgleda dobro služi. Malo se šlepa na staro slavo. Potuje bolj udobno, ker ima že bolj stare kosti in Romanca (tudi ona je v penziji) je vsa vesela, da je dec končno malo več doma.

Se mi vse zdi, da je tole naprošena reklama za prodajo nove knjigice. Kupila jo ne bom. Jo bom pa šla iskat v knjižnico (če bo tam) in prebrala njegove Kilometre življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaojao, 21.12.2022 ob 11:18

Po kdo je sredi noči začutil tako hudo potrebo, da je potegnil iz naftalina leto in pol staro temo?!

Res je izdal novo 10. knjigo in baje se dobro prodaja. Nov ponatis je že v tisku. Imel je intervju pred izidom, s pohvalil, da je v penziji, postal dedek, kupil nov avtodom, motor je v rezervi (pozabila, kdaj ga bo zakurblal za novo avanturo) in se lepo posul s pepelom – češ mene zmerjate s kurbirjem – kaj pa ste vi v življenju naredili?  Na FB se lepo smehljata z Romanco (ja zdaj spi pa za babico) in idila je popolna.

Saj konec koncev je dedec lepo živel od svojega hobija. Leze proti 70. letom. Zdravje ga zgleda dobro služi. Malo se šlepa na staro slavo. Potuje bolj udobno, ker ima že bolj stare kosti in Romanca (tudi ona je v penziji) je vsa vesela, da je dec končno malo več doma.

Se mi vse zdi, da je tole naprošena reklama za prodajo nove knjigice. Kupila jo ne bom. Jo bom pa šla iskat v knjižnico (če bo tam) in prebrala njegove Kilometre življenja.

verjetno ker je bil pri gorcu včeraj predvčerajšnjim…

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 21.12.2022 ob 11:37

verjetno ker je bil pri gorcu včeraj predvčerajšnjim…

A misliš unga iz Grosuplja, ki tudi poskuša bit svetovni popotnik?

Odgovor na objavo uporabnika
Jaojao, 21.12.2022 ob 11:59

A misliš unga iz Grosuplja, ki tudi poskuša bit svetovni popotnik?

mislim da je iz trebnjega

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 21.12.2022 ob 12:09

mislim da je iz trebnjega

No ne vem točno od kje je. Tam nekje Grosuplje – Trebnje. Sem zadnjič poslušala na YT njegovo razlago potovanja po Jordaniji. Ker sem bila septembra tam, veliko slišala in tudi prebrala o tej deželi, bi bilo boljše, da bi bil tiho, dodal arabsko muziko in predvajal samo film.

Auč, malo sem zašla. Tema je Zvone.

Odgovor na objavo uporabnika
makacivcata, 21.12.2022 ob 08:40

joj kaki nevedneži ste tu… kao muslimanski red… sej ne vem al bi se ti smeju al rekel da si glupa… oboje po mal.

v islamu se ni dovoljeno gont. a veš?

nije ti to evropa. mislim dejte se podučit al pa tiho bit o stvareh ki jih več kot očitno ne veste. mon vse prenese ampak vi bi prav prizadeto izpadli pred kakim izobražencem.

Ma nemoj. Kdo pa dovoljuje mnogoženstvo drug kot muslimani? Ženske morajo biti pa po drugi strani zakrite in niti pogledat ne smejo drugega, sicer tvegajo vsaj batine, če ne smrt. Ne sprenevedanj se. To,da ima moški lahko več žensk,ženska pa ne več moških seveda pomeni, da se je moškim dovoljeno goniti okoli. Samo vi to v nek celofan zavijete, dejansko gre pa za moralno zavržno in ogabno prakso.

..wtf..in kaj ma Pintar v zvezi s Šerugo? Kako ves, kaj ima in kaj nima Pntarjeva žena – razen, če grejes njegovo posteljo in je tvoja infa iz prve roke ..

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 12.04.2021 ob 17:36

Normalen moški ima rad mlade in čedne.

Me pa zanima, če je Brane Červek tudi tak? Na TV oddajah na trenutke deluje tako, da se komaj zadržuje ….Bog ve, kaj se dogaja izven kamer….

Hm…. Bom samo tole rekla, hitro užaljen in rata neprofesionalen če ga zavrneš… Do takrat je prijazen in ne bi rekel da je to ista oseba.

Ne smes verjeti vsemu kar slisis. Najveckrat o njem govorijo ljudje, ki ga niti ne poznajo in niso nikoli potovali z njim. Zvone je fuul fejst decko in toliko stvari kot smo doziveli z njim na njegovih potovanjih jih ne mores z nobeno drugo agencijo.. vse mu stima u nulo. Z njim sem potoval ze veckrat in vsakic prisel domov poln nepopisnih dozivetij in vtisov. Lahko recem samo, kapo dol Zvonetu.

Mislim da je tako bluzenje cisto brez veze. Foušija je huda reč. Ne nakladaj o ljudeh, ki jih osebno ne poznas in ves o njih samo toliko kot ti je povedal prijatelj od prijateljevega prijatla . Tipicno slovensko razpredanje brez prave osnove. Zvone je car.

New Report

Close