»Grozna je!« Oboževalci princese Diane zgroženi!

19. junij 2020

»Grozna je!« Oboževalci princese Diane zgroženi!

19. junij 2020

Zdaj je že uradno, da se pripravlja novi film o življenju princese Diane, glavno vlogo pa naj bi zaupali ameriški igralki Kristen Stewart.

Film z naslovom Spencer bo režiral čilski režiser Pablo Larraino, ki je leta 2016 posnel biografsko dramo Jackie, v kateri je glavno vlogo nekdanje prve ameriške dame upodobila Natalie portman.

Film naj bi prikazoval obdobje v začetku devetdesetih let, ko je se Diana odločila, da konča zakon s princem Charlesom.

SOUTH KOREA – NOVEMBER 03: Prince Charles And Princess Diana On Their Last Official Trip Together – A Visit To The Republic Of Korea (south Korea).they Are Attending A Presidential Banquet At The Blue House In Seoul (Photo by Tim Graham Photo Library via Getty Images)

Snemanje naj bi se začelo drugo leto, vendar še ni znano, kdaj si bomo film lahko ogledali.

»Vsi smo odraščali v zavedanju, kakšna mora biti pravljica. Najpogosteje princ najde princeso, se z njo poroči in ona postane kraljica. To je pravljica. Ko pa se nekdo odloči, da ne bo kraljica in reče, da bi raje odšla in bila sama, je to velika odločitev. Pravljica, postavljena na glavo! Vedno sem bil presenečen nad to možnostjo in bil sem prepričan, da je moralo biti zelo težko. To je srce filma,«

je povedal režiser, ko so ga vprašali, kaj ga je navdihnilo za snemanje.

Izbira glavne igralke pa je izzvala niz negativnih odzivov. Režiser je na to odgovoril:

»Kristen je lahko veliko stvari, lahko je tudi skrivnostna in krhka, hkrati pa tudi zelo močna. To je tisto, kar potrebujemo,«

ter dodal, da v filmu ne bo prikazana princesina tragična smrt.

Režiser Kristen ne more prehvaliti, medtem ko spletni uporabniki te izbire niso sprejeli z navdušenjem.

»Ali lahko pustite Diano pri miru, mislim, da je že dovolj trpela,«

»Ne, ne, ne! To je grozna ideja!«

»Kristen kot Diana?! To mi sploh ni všeč!«

»Ali niso mogli izbrati angleške igralke?«

Je samo nekaj komentarjev, ki so jih jezni oboževalci zapisali na Twitterju.

Je vam izbira igralke všeč?

Foto: Getty

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close