Hčeri Angeline Jolie in Brada Pitta sta morali na operacijo!

10. marec 2020

Hčeri Angeline Jolie in Brada Pitta sta morali na operacijo!

10. marec 2020

Angelina je pred kratkim za revijo Time razkrila, da sta mogli njeni hčeri Zahara in Shiloh na operacijo. V članku, ki je bil v reviji objavljen 8. marca, je mati šestih otrok pisala o skrbi za hčeri, ki sta pred kratkim prestali operacijo.

»Zadnja dva meseca sem preživela v in ob operacijskih dvoranah s svojo najstarejšo hčerko, pred dnevi pa sem gledala, kako gre pod nož še njena mlajša sestra in sicer na operacijo kolka,«

je zapisala.

»Vesta, da pišem, saj spoštujem njuno zasebnost in smo se o tem pogovorili in otroci so me spodbujali, da pišem. Razumejo, da so zdravstveni izzivi in boj za preživetje nekaj, na kar so lahko zelo ponosni.«

44-letnica je nadaljevala z zapisom, kako se je počutila, ko je opazovala otroke, kako skrbijo drug za drugega, pri čemer je najmlajša Vivienne opazovala medicinske sestre in je nato sestrama pomagala.

»Videla sem, kako se moje hčere zlahka ustavijo in postavijo ena drugo na prvo mesto in z veseljem pomagajo tistim, ki jih imajo rade.«

»Prav tako sem jih opazovala njihove pogumne obraze, ko se soočajo z resničnostjo. Vsi vemo, da v trenutku, ko nam nihče ne more pomagati, lahko le zapremo oči in dihamo. Naslednji korak bomo lahko naredili mirno šele takrat, ko bomo izdihnili vso bolečino.”

Angelina je še napisala, da so njeni sinovi razumevajoči in zelo prijazni do sester, sama pa se trenutno osredotoča na hčere in na to, kar se je naučila od njih ter drugih žensk po svetu.

Da bi počastila mednarodni Dan žena, je bralce spodbudila, da naj cenijo dekleta in ženske.

»Skrbite zanje in vedite, da močnejše ko zrastejo, toliko več bodo lahko dajale skupnosti in družini.«

»Moje sporočilo dekletom je, borite se, mlade dame! Vaša skrb druga za drugo bo velik del vaše prihodnosti. Bodite mirne in zavedajte se svojih pravic! Nikoli ne dopustite, da vam kdo reče, da niste dragocene in potrebne, predvsem pa enakopravne!«

Foto: Getty, Backgrid

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close