H&M Home x Rabanne kolekcija prevzela Instagram

03. november 2023

H&M Home x Rabanne kolekcija prevzela Instagram

03. november 2023
Foto: H&M Home

H&M Home x Rabanne kolekcija prevzela Instagram

03. november 2023
Foto: H&M Home

Modno sodelovanje med znamkama H&M in Paco Rabanne navdušuje na Instagramu. Znamki sta poleg modne kolekcije pripravili kolekcijo dodatkov za dom s svetlečo noto.

H&M tako predstavlja omejeno kolekcijo H&M Home x Rabanne, katere glavno vodilo je zabava. Znamka Paco Rabanne je ustvarila kolekcijo dodatkov za dom v stilu njihove značilne vesoljske inspiracije v srebrni in zlati barvi.

Foto: H&M Home

Kreativni direktor znamke Julien Dossena je dejal, da je dekor namenjen hiši za zabavo: takšni, ki je podnevi zatočišče, ponoči pa družabno okolje. “Želel sem oblikovati predmete, ki bi bili uporabni na velikem srečanju prijateljev,” pravi Dossena.

Foto: H&M Home
Foto: H&M Home

Kolekcija v omejeni izdaji vsebuje 28 kosov dodatkov, ki je popoln odsev znamke Paco Rabanne. Kovinski kozarci imajo obliko klasičnih rdečih plastičnih lončkov, ki so stalnica na vsaki zabavi v ameriški hiši, medtem ko še bolj navdušujejo igralne karte v elegantnem srebrnem ohišju skupaj z ustreznim kompletom kock. Glamurozna in futuristična kolekcija vključuje tudi mizico, zaveso iz bleščic ter sveče in svečnike.

“Sem precej pragmatičen oblikovalec in rad imam, da so moja oblačila udobna in nosljiva, zato mi je občutek praktičnosti prišel kar sam od sebe,”

pravi Dossena, ki s to kolekcijo prvič vstopa na področje izdelkov za dom.

Foto: H&M Home

Tekstilne izdelke kolekcije zaznamujejo monogram z začetnico prevodnima španskega modnega oblikovalca, ki mu je bilo sicer ime Francisco Rabaneda Cuervo in preminil v začetku letošnjega leta. Prevladujejo črna in bela barva z dodatkom mint zelene. Kolekcija bo na voljo od 9. novembra na spletni strani znamke in v izbranih prodajalnah. In cene? Dodatke boste odšteli od 14,99 € pa vse do 249 €, kolikor stane kovinska mizica, ki lahko služi tudi kot stol.

Foto: H&M Home
Foto: H&M Home
Foto: H&M Home
Foto: H&M Home

Avtor
Piše

Katja Štravs

Style. Več novic

New Report

Close