Influencerka zaradi te objave postala tako osovražena, da je morala zapreti Twitter!

16. september 2020

Influencerka zaradi te objave postala tako osovražena, da je morala zapreti Twitter!

16. september 2020

Influencerka in resničnostna zvezdnica Molly Mae Hague se je umaknila s Twitterja, ker zaradi ene same objave ni mogla več obvladovati sovražnih komentarjev.

Molly je pred tem na Instagramu delila objavo, v kateri je najavila, da bo podarila torbe Louis Vuitton, izdelke Appla in še nekatere druge dizajnerske kose, v vrednosti 8.000 angleških funtov.

Tekmovanje je kmalu pritegnilo pozornost trendseterjev, zato so začeli množično deliti njeno objavo, da bi si povečali možnosti za zmago.

S tem pa je Molly in njeno obdarovanje pritegnilo pozornost trolov, ki so, poleg komentarjev na Instagramu, s posmehom nadaljevali tudi na Twitterju.

View this post on Instagram

GIVEAWAY!!! 1MILLION YOUTUBE SUBSCRIBERS❤️ I can’t put into words what this means to me. Since the age of 16 I’ve had this dream and goal in my mind and today we did it…. my mind is blown. Without you guys this dream would never have become a reality, so it’s only right that I give back. THIS IS MY CRAZY GIVEAWAY!!!! The thought of one of you receiving all of these things makes me so happy, I can’t wait to see who wins! To ENTER my giveaway and be in with the chance of winning £8000 worth of gifts (NO SPONSORS ALL FROM ME!) then follow the steps below: ✨like this post & tag a friend ✨subscribe to my YouTube ✨make sure you’re following @mollymaehague and @filterbymollymae ✨share this post to your story for a bonus entry You must complete all the above points for your chance to win. The more you tag the more chance you have of winning! You will win ALL of this Louis Vuitton luggage, LOTS of Apple goodies, a years supply of @filterbymollymae & a full BeautyWorks hair transformation. IT’S THAT SIMPLE *ends 20.09.20 at midnight* *This giveaway is not a paid partnership or in any way an affiliation of any brands that are included. Everything included has been purchased by me for this giveaway for you all to enjoy. The winner will be picked at random.

A post shared by MOLLY-MAE (@mollymaehague) on

»Dekletu, ki se ne bo udeležilo Mollyjine nagradne igre, podarim 10 funtov!«

»Ali ste vedeli, da ima Molly darila? Je kdo videl?«

»Dajte nam Mollyjino torbo!«

»Dobro jutro vsem, razen Molly.«

»Če še enkrat vidim Molly in Louis Vuitton torbe na Instagramu, bom vrgla telefon z mostu!«

To je le nekaj sarkastičnih zapisov, ki so šli tako daleč, da je Molly zaprla svoj Twitter račun, ker ni več obvladovala vseh negativnih komentarjev.

»Trudila sem se, da Twitterja ne gledam,«

je priznala v Insta Storyju, kjer je komentirala nastalo situacijo.

»Sem ena tistih, ki bere komentarje in navadno se me resnično dotaknejo. S to nagradno igro sem želela proslaviti milijon sledilcev na Youtube in da jim tako nekaj podarim, saj so do zdaj toliko naredili zame,«

je povedala Molly.

Njena nagradna objava je medtem zbrala že več kot milijon všečkov in skoraj dva milijona komentarjev. Pogoj za nagradno igro je všeček in oznaka ter sledenje nekaj navedenih profilov.

Nagradna igra je bila objavljena pred dnevi, zaključi pa se 20. septembra, ko se bodo uporabniki Twitterja lahko oddahnili.

Foto: Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close