Iskreno: 6 moških, eno vprašanje: »Kdaj je ženska dobra v postelji?«

17. maj 2021

Iskreno: 6 moških, eno vprašanje: »Kdaj je ženska dobra v postelji?«

17. maj 2021

»Uuuu, kako je dobra v postelji!« ali pa »Moja je res “nimfa”!«

Kaj pravzaprav moški mislijo s tem? Kaj je tisto, kar nas ženske v moških glavah in očeh naredi dobre v postelji?

Šest naših bralcev smo vprašali, kakšne lastnosti ima ženska, ki je je dobrav postelji.

Imate prijateljico, ki po videzu ne spominja na Gisele Bündchen, ob sebi pa ima vedno hude tipe, ki so po vrhu še nori nanjo? Zagotovo je noro dobra v postelji, dobro pozna moško psiho in zna moškega zadovoljiti.

Se sprašujete, kaj si moški mislijo, želijo? Naj vas potolažimo, niste edini. Moški niso tako komplicirana bitja in pravzaprav jih zlahka preberemo.

Da bo še lažje, pa smo jih nekaj vprašali, kaj je zanje tisto, kar žensko definira, da je dobra v postelji.

Jon, 28 let

»Zame je ženska dobra v postelji, ko vem, kaj si želi in mi to tudi jasno pove.«

Timotej, 39 let

»Zame je oralni seks pomemben in si ga želim vsakič, sorry, ne predstavljam si seksa brez tega.«

Malce bolj romantičen pa je Matej, 24 let.

»Zame je seks najlepši in najboljši, če punco zares dobro poznam, ko čutim med nama popolno zaupanje in se tako lahko sprostiva in prepustiva užitkom.«

Mare, 34 let

»Seks je dober, ko oba uživava v njem in se zabavava. Poleg tega pa se je za dober seks treba popolnoma prepustiti domišljiji.«

Mario, 43 let

»Ženska ne sme biti plašna, nesigurna, predvsem pa ne sramežljiva. Ženska, ki se zaveda svojega telesa, je odprta in igriva. S tako je seks vedno fenomenalen.«

Uroš, 33 let

»Če samo leži kot hlod, od take pač nikoli ni nič dobrega. Všeč mi je, če ženska predlaga kaj novega, je res odprta, nesramežljiva, poredna.«

Foto: Profimedia

Avtor
Piše

Uredništvo

Style. Več novic

New Report

Close