IZPOVED BRALKE: “Ne vem, s kom sem zanosila …”

16. julij 2020

IZPOVED BRALKE: “Ne vem, s kom sem zanosila …”

16. julij 2020

Se spomnite filma Dojenček Bridget Jones? V njem prikupno zmedena Londončanka zanosi, ne ve pa, kdo je dojenčkov oče. Kandidata sta njena nekdanja ljubezen Mark Darcy, s katerim je preživela vročo noč, in zapeljivi Američan Jack Qwant.

Nekaj podobnega se je zgodilo tudi naši bralki, ki je na enem izmed forumov zapisala svojo zgodbo, ki je v uredništvu slovnično nismo popravljali:

“Malo smotana situacija se mi je zgodila pred časom in zdaj ne vem kaj naj.
Nekaj časa nazaj sva šla narazen z bivšim, vmes sem spoznala drugega s katerim sva zdaj v vezi.

Bivši je šel v tujino zaradi kariere in me pravzaprav zapustil. Čisto prebolela ga nisem nikoli. Veza z njim je bila živahna, dinamična in strastna. Vmes se je enkrat vrnil in obžaloval, da sva končala. Preživela sva strastno noč. Zdaj bi on z menoj ponovno začel vezo in imel otroke z menoj. V glavnem ustalil bi se.

Ta moj trenutni partner je čudovit človek, družinski tip, zelo uspešen in priljubljen. V kratkem času sem se vanj zaljubila.
Kje je torej problem. Ne vem s kom sem noseča in ne vem kaj naj naredim. Naj grem z enim ali drugim. Naj jima povem. Naj skenslam vse. Ne vem.”

Nasveti komentatorjev so bili seveda različni. Vas zanima, kaj so ji napisali? Preberite TUKAJ.

Foto:

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close