Kaj si o oblačenju mladih misli znana modna stilistka? Nič dobrega.

29. marec 2023

Kaj si o oblačenju mladih misli znana modna stilistka? Nič dobrega.

29. marec 2023
Foto: Instagram

“To je grdo. To je zelo grdo!”

Modna stilistka Brigita Potočki je znana po svojih eklektičnih opravah, s katerimi nikoli ne ostane neopažena. Ne boji se kombinirati različnih barv in vzorcev, med seboj pogumno stilira različne kroje in materiale, mi pa se k njej radi zatečemo po idejo za kak modni kos ali zanimivo modno kombinacijo.

“Zame je moda način izražanja,” pravi in nas spodbuja, da tudi mi kdaj skočimo iz cone udobja. Ujeli smo jo na enem od lepotnih dogodkov, kjer smo jo povprašali, kako se ji zdi modni slog današnje mladine. Brigita si je dala duška in povedala, kaj jo pri njihovem oblačenju najbolj moti.

“Opažam, da punce nosijo zelo, zelo, zelo oprijete hlače oz. legice iz umetnega usnja. To je grdo. To je zelo grdo.”

Tako je komentirala največjo napako, ki jo pri oblačenju delajo mlade punce. Kaj pa fantje?

“Oprijete kavbojke in zavihane gor do gležnjev … saj jih imam jaz tudi, ampak moje so široke, to je drugače. Tisto res ne izgleda okej.”

Seveda smo jo povprašali, kaj bi jim svetovala namesto tega. Njen odgovor: “Fantje lahko nosijo ozke hlače, samo naj ne gledajo ven gleženjčki, ker je to grdo. Punca pa naj namesto legic oblečejo kakšne širše usnjene hlače ali pa pač kavbojke.”

Avtor
Piše

Kaja Flisar

Style. Več novic

New Report

Close