Katera zvezdnica se lahko pohvali, da je pestovala malega Archieja?

10. september 2019

Katera zvezdnica se lahko pohvali, da je pestovala malega Archieja?

10. september 2019

Vojvoda in vojvodinja Sussex svojega malega Archieja držita stran od oči javnosti, kljub temu pa že veliko njunih prijateljev spoznalo malčka, ki je na svet prijokal maja letos – vključno z zvezdnico pogovornih oddaj Ellen DeGeneres.

Voditeljica je v svoji oddaji razkrila, kako je bilo pri njima na obisku ter povedala, da je malega Archija pestovala in ga celo hranila.

Pravi, da je Archie izrezan oče in da je z vojvodsko družino preživela lepo popoldne.

»Rada bi povedala, da si štejem v čast, da sta me hotela videti. Resno, tako neverjetna sta. Sta najbolj simpatičen, sočuten par, ki dajeta svetu veliko dobrega, poleg tega pa sta čisto prizemljena, zato me zelo jezi, da ju ves čas tako grdo napadajo. Všeč mi je, kar delata za Bocvano in za slone, tako da bomo vsi skupaj naredili nekaj dobrega.«

In nadaljevala:

»Ne znam vam povedati, kako zelo sta oba prisrčna, ampak zame je bilo najbolj pomembno, da sem lahko pestovala Archieja in vedela sem, kako ga moram držati!

Bi radi videli njegovo fotografijo? Nimam je, sem ga pa narisala in čisto je podoben Harryju. Ima telo, ampak sem narisala samo glavo. Pravzaprav ima popolno okroglo glavo in je tak kot Harry, ima pa več las, kot sem jih imela jaz takrat.«

Ellen je že avgusta javnost dražila s podrobnostmi srečanja z vojvodskim parom ter jih branila pred kritiki zaradi uporabe zasebnega letala.

Na Twitterju je zapisala:

»Portia in jaz sva se v Angliji srečali s Harryjem in Meghan, da bi se pogovorili o njunem delu za ohranjanje prostoživečih živali. Bila sta najbolj prizemljena in sočutna človeka. Predstavljajte si, da vas napadajo za vsako stvar, ki jo storite. Vse, kar pa si vi želite, je narediti svet boljši.«

Foto: Alexi Lubomirski, Pinterest, Twitter

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close