Kendall Jenner je obraz nove kampanje Stelle McCartney

26. avgust 2023

Kendall Jenner je obraz nove kampanje Stelle McCartney

26. avgust 2023
Foto: Instagram @stellamccartney

Kendall Jenner je obraz nove kampanje Stelle McCartney

26. avgust 2023
Foto: Instagram @stellamccartney

Manekenka Kendall Jenner, ki že od malega obožuje konje, je v novi kampanji Stelle McCartney videti osupljivo.

Priznana modna oblikovalka Stella McCartney je velika ljubiteljica konjev, kar se odraža tudi skozi njene modne kose. Svojo zadnjo kolekcijo za zimo 2023 je med drugim predstavila v Manège de l’École Militaire – najstarejši šoli jahanja v Franciji, s katero je slavila svojo ljubezen do konj in živali.

Ker je tudi priznana manekenka Kendall Jenner velika navdušenka nad konji, ki se je v jahanje zaljubila že pri desetih letih, je povsem jasno, da jo je Stella izbrala za obraz nove kampanje. “Vedela sem, da mora dekle nove kolekcije oboževati konje. Kendall, tako kot jaz, jaha že od malih nog in ima svoj ranč. Na slikah lahko kar občutite, s kakšno lahkoto se giblje in obstaja okoli teh občutljivih bitij ter oni okoli nje,” je pojasnila v sporočilu za javnost.

“Konji imajo moč, ki jo ljudje težko razumejo, in čeprav ne morem neposredno komunicirati z njimi, menim, da so mi konji, za katere sem skrbela v življenju, za vedno dali del te moči,” pa je dejala Kendall Jenner ob lansiranju nove kampanje.

Foto: Instagram @stellamccartney

Kampanjo za novo zimsko kolekcijo je na jugu Francije, in sicer v regiji Camargue, posnel fotograf Harley Weir, v njej pa Kendall pozira z veličastnimi belimi konji.

Ljubezen do konj se odraža v vsakem kosu Stelline najnovejše kolekcije. Tu so žakardni potiski, detajli po navdihu sedla in vajeti ter oblačila, ki spominjajo na klasično jahalno opremo. Prav tako zimska kolekcija še naprej neguje uveljavljeni etos znamke Stella McCartney, ki se osredotoča na trajnostne in odgovorno pridobljene materiale.

Oglejte si celotno kolekcijo na uradni spletni strani.

Style. Več novic

New Report

Close