Kylie Minogue o blokadi znamke Kylie Jenner: "To sem morala storiti"

09. junij 2022

Kylie Minogue o blokadi znamke Kylie Jenner: "To sem morala storiti"

09. junij 2022
Foto: Profimedia

Slavna avstralska pevka je prvič spregovorila o tem, kako je morala pred leti zaradi istega imena pravno zaustaviti resničnostno zvezdnico.

Kylie Minogue je leta 2017 prek sodišča uspešno preprečila Kylie Jenner, da bi ime Kylie zaščitila kot svojo blagovno znamko. Resničnostna zvezdnica je namreč tri leta prej vložila zahtevo po zaščiti svojega prvega imena, po tem, ko je začela njena linija ličil postajati vse uspešnejša.

“To sem morala storiti,” je zdaj zadevo komentirala 54-letna pevka in dodala, da je “šlo samo za posel”.

“Vse življenje sem ščitila svojo znamko in jo gradila, zato je bilo to le nekaj, kar sem morala narediti.”

Kylie Minogue

Zvezdnica je o tem spregovorila med gostovanjem v oddaji Watch What Happens Live with Andy Cohen, kjer jo je voditelj še vprašal, če se je morala zaradi tožbe soočati s slavno “mamadžerko” Kris Jenner. Kylie je odvrnila, da ne, da bi pa “rada nekoč spoznala celo družino”.

Foto: Profimedia

Avstralska Kylie ima vseeno eno prednost

Tekom tožbe je iz Minoguejine ekipe prišla izjava, da je Jennerjeva “drugorazredna zvezdnica resničnostne oddaje”, kar je slavna Avstralka naslovila že leta 2018, v intervjuju za revijo Rolling Stone.

Pojasnila je, da je šlo za “neposrečeno” izjavo, ki “nikakor ni prišla od mene.”

Je pa pevka leta 2019 dodala še nekaj soli na rano Jennerjeve, ko je še sama lansirala linijo ličil, imenovano Kylie.

Čeprav niti Jennerjeva niti Minoguejeva nimata pravic za ekskluzivno uporabo imena Kylie, pa ima avstralska zvezdnica vseeno eno prednost: že od leta 1996 je lastnica domene Kylie.com.

Avtor
Piše

B. G.

Style. Več novic

New Report

Close