Legenda se vrača! Kaj je pripravilo 80-letno Tino Turner, da spet zapoje?

16. julij 2020

Legenda se vrača! Kaj je pripravilo 80-letno Tino Turner, da spet zapoje?

16. julij 2020

Mladi DJ jo je uspel prepričati, da se spet vrne na delo.

Na veliko veselje milijonov oboževalcev je legendarna Tina Turner požrla besedo in se, kljub tragični izgubi sina, ponovno vrnila na sceno. Ob tragičnem dogodku pred dvema letoma je 80-letna Tina izjavila, da nepreklicno odhaja v pokoj.

Zdaj pa se vrača s predelavo hita What’s Love Got To Do With It, v sodelovanju z mladim DJ-jem.

28-letni norveški producent in DJ Kygo je namreč naredil priredbo njene uspešnice, ki je bila prvič predvajana leta 1984.

Mladi Kygo je novico objavil na svojem Instagramovem profilu skupaj s fotografijo, na kateri pozira z legendarno pevko.

»Še vedno ne morem verjeti, da sem sklenil sodelovanje s Tino Turner in da boste pesem lahko kmalu slišali. What’s Love Got To Do With It je ena mojih najljubših pesmi vseh časov in zdi se mi nerealno imeti tako priložnost, da lahko sodelujem s takim legendarnim umetnikom,«

je razkril Kygo.

Mladenič se je v zgodovino glasbe zapisal lani s priredbo pesmi Higher Love, Whitney Houston, ki jih je posthumno prinesel vstop na lestvico Billboard Hot 100.

Foto: Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close