Ljudje delijo najbolj absurdne razloge za prekinitev zveze

18. januar 2022

Ljudje delijo najbolj absurdne razloge za prekinitev zveze

18. januar 2022
Foto: Unsplash

Nihče ne prekine zveze z veseljem, a nekateri uporabniki aplikacije Whisper so imeli res edinstvene razloge.

Morda med vama ni več kemije, vsak gre v svojo smer, ali pa preprosto niste več zaljubljeni – razlogov za prekinitev zveze je mnogo. Na aplikaciji Whisper pa je 10 moških in žensk delilo svoje najbolj zanimive razloge, zakaj so z nekom prekinili.

Slaba ustna higiena

“Na telefonu si je nastavil alarm, da bi se spomnil umiti zobe, a je zelo redko to storil. Kako odvratno!”

Dober brat

“Pred kakršnokoli pomembno odločitvijo se je moral posvetovati s svojo sestro. In vedno je bil na njeni strani. Bilo je res neprijetno in neprivlačno.”

Zaljubljen v avto

“Enkrat sem pustila tipa, ker je bil preprosto preveč obseden s svojim avtom. Kadar se je nekaj pokvarilo, je to popravljal in stalno kupoval nove dele in ‘gadgete’ za avto. A da bi storil nekaj lepe zame, za to nikoli ni imel denarja.”

Emotikoni

“Prekinil sem zvezo s punco, ker je med pošiljanjem sporočil stalno dodajala emotikone in jaz sem to sovražil!”

Preveč citatov

“Na začetku sem si mislila, da je res romantično, da vedno pozna kakšen citat iz svojih najljubših filmov. A sčasoma me je to začelo živcirati. Vsakič in za prav vsak resen trenutek, ko ni vedel kaj reči, se je spomnil nekega citata.”

Čarobne tri besede

“Moj bivši mi je po treh tednih zveze rekel, da me ljubi, po tem preprosto nisva več imela prihodnosti.”

Nedomiselna sporočila in redki odgovori

“Morda sem izbirčna, a res je bil slab pri pisanju sporočil. V njegovih sporočilih ni bilo nobenih čustev in pogosto je potreboval ure ali celo dneve, da se je odzval. Ni me sram, da sva se razšla, komunikacija je vse.”

Preveč znoja

“Enostavno nisem prenesla, koliko se znoji. Komaj sva se začela družiti ali bila intimna, in že se je totalno prepotil. To me je zelo odbijalo.”

Napačna uporaba besed

“Pogosto je pogledal, kaj kakšna beseda pomeni, ker ni želel izpasti neumen, a jih vseeno pogosto narobe uporabljal. Včasih sem ga popravila, a je rekel, da ga žalim. Preprosto nisem zdržala.”

Preveč klicajev

“Za vsakim stavkom je postavil klicaj, kdo to počne?”

Prispevek je bil objavljen na miss7.

Avtor
Piše

Meta Vražič

Style. Več novic

New Report

Close