Miley Cyrus priznala: “Vem, da sem bila včasih nora”

25. avgust 2023

Miley Cyrus priznala: “Vem, da sem bila včasih nora”

25. avgust 2023
Foto: Profimedia

Miley Cyrus priznala: “Vem, da sem bila včasih nora”

25. avgust 2023
Foto: Profimedia

Priljubljena pevka je preko svojega Instagram profila delila napovednik za svojo prihajajočo skladbo z naslovom “Used To Be Young”.

Medtem ko je pesem Flowers pol leta po njeni izdaji še naprej na vrhu lestvice Billboard Hot 100, ameriška pevka Miley Cyrus pripravlja že novo skladbo z naslovom Used to Be Young. Ta naj bi izšla danes, 25. avgusta, datum izida pa je skrbno izbran, saj po besedah Miley predstavlja zelo pomemben dan v njenem življenju, kakor tudi v njeni karieri.

Ob napovedi novega singla je pevka na svojem Instagram profilu zapisala, da je ta pesem posvečena vsem njenim zvestim oboževalcem. “Ljubim vas, ker ljubite vsako različico mene,” je dodala. “Vem, da sem bila včasih nora. Vem, da sem bila včasih zabavna. Pravite, da sem bila včasih divja. Pravim, da sem bila nekoč mlada,” je še zapisala.

Foto: Instagram @mileycyrus

Used To Be Young je sicer pevkina prva nova glasba po izidu njenega glasbenega albuma Endless Summer Vacation, ki je izšel marca. Čeprav o prihajajoči pesmi nimamo veliko informacij, ji glasbeni poznavalci že napovedujejo velik uspeh.

Oglejte si napoved nove pesmi, za katero že komaj čakamo, da jo slišimo.

Style. Več novic

New Report

Close