Mojco Mavec označili za ‘nagnusno ljubosumno voditeljico’

27. maj 2021

Mojco Mavec označili za ‘nagnusno ljubosumno voditeljico’

27. maj 2021

Razjezila je srbe…

Dogajanje na letošnji Evroviziji je za slovenske gledalce komentirala Mojca Mavec, ki si jo bodo zapomnili tudi Srbi, ki so jih letos zastopale vroča dekleta iz skupine Hurricane.

Po Mojčinem mnenju bi se z lepoticami lahko mirno sprehodili po eni od glavnih beograjskih promenad, ki ji domačini pravijo Silicon Valley.

Opazka se ni vsem zdela duhovita. Uporabnica Twitterja je Mojca označila za “nagnusno ljubosumno slovensko voditeljico“. “RTVS, kakšna nesramnost in neprofesionalnost,“ je še dodala.

Pod njeno objavo se je nabralo še več zapisov gledalcev, ki se jim je pripomba Mavčeve zdela neprimerna.

“Ah ja, to je Mojca Mavec. Zadnja, ki lahko govori o lepoti.”

“Za Slovence je Beograd boleča točka.”

“Dunajski konjski hlapci.”

Hurricane from Serbia with the song Loco Loco during the dress rehearsal for the Eurovision Song Contest Final, at the Rotterdam Ahoy Arena, Netherlands on May 21, 2021.,Image: 612100935, License: Rights-managed, Restrictions: Germany and Netherlands out, Model Release: no, Credit line: Profimedia

A jeza se je verjetno hitro ohladila, saj smo vročim dekletom Slovenci namenili 12 točk! Na koncu so zasedla 15. mesto.

Prispevek je bil prvotno objavljen na Žurnal24

Avtor
Piše

Meta Vražič

Style. Več novic

New Report

Close