Moški razkrivajo 10 stvari, ki si jih želijo od svojih partneric!

05. oktober 2021

Moški razkrivajo 10 stvari, ki si jih želijo od svojih partneric!

05. oktober 2021
Profimedia

Ali moški sploh vedo kaj si želijo v zvezi? Očitno ja! Številni moški so svoje želje izrazili na ‘Redditu’.

Seveda ni naše delo, da svojemu partnerju preberemo vsako željo iz oči. Vsekakor pa bi bilo zanimivo vedeti, kaj si moški želijo pri svoji sanjski ženski – še posebej, ker nekateri ob ženskah težko odprejo svoje usta.

Na srečo obstaja Reddit. Na katerem so številni moški izrazili kaj bi jih v razmerju osrečilo. Nekatere izmed teh pa ne bi osrečile le moških…

10 želja moških v zvezi

Ljubezen do sebe

  • »Moja punca bi se morala imeti bolj rada. Zelo je nesamozavestna in dvomi vase. Ljubim jo in res bi rad, da se vidi kot jo vidim jaz.«
  • »Morala bi se videti, kot jo vidim jaz. Imam jo za zelo seksapilno žensko, ampak ona ne misli tko.«
  • »Iskreno rečeno, bi morala moja partnerica imeti sebe bolj rada. Ni treba, da je popolna in res bi rad, da ona to dojame.«

Več prostora za svobodo

  • »Morala bi mi dati več časa zase.. a tega ne vzeti osebno in se kujati!«
  • »Veliko bi mi pomenilo, če je ne bi motilo, da potrebujem čas zase in se na vsake toliko dobim s prijatelji (na primer, da gledamo nogomet ali gremo na kavo).«

Zanimanje in skrb

  • »Ena izmed zelo dobrih stvari, ki jih počne moja žena je, da me redno sprašuje: ‘Je kaj o čemer se želiš pogovoriti?’ Nisem sijajen govorec, a mi pomaga se odpreti.«
  • »Prosim, vprašaj me kako sem! Boli, kadar tega ne storiš.«
  • »Na vsake toliko bi morala pokazati interes za stvari, ki me zanimajo.«
Profimedia

Telesni stik

  • »Želel bi si več telesnega stika. Da me poboža po roki, objame od zadaj medtem ko kuham ali kaj podobnega…«

Priznati si

  • »Da bi vsaj enkrat rekla: ‘Oh ja, žal mi je, prav si imel!’ Samo enkrat…«

Več iniciative

  • »Z lahkoto bi lahko naredila ona kakšen načrt. Naj se več dogaja.«
  • »Res bi bilo super, če bi ona enkrat izbrala restavracijo.«
  • »Morala bi biti aktivnejša pri seksu.«
  • »Morala bi sprejemati enake odločitve, kot preden me je spoznala.«

Čas za odmor

  • »Zakaj mi ne more pustiti, da se še malo naspim in se ne počutim krivega?!«
  • »Naj se neha pritoževati, ko ne opravljam gospodinjskih opravil – preprosto nimam časa za to.«
Profimedia

Skromnost

  • »Bil bi vesel, če bi se držala družinskega proračuna.«
  • »Morala bi manj zapravljati.«

Odprtost

  • »Tako lepo bi bilo, če bi stvari odprto in iskreno komunicirala z menoj in mi dala jasne odgovore.«
  • »Z mano se mora pogovarjati o pomembnih stvareh.«

»Ne koplji!«

  • »Prosim, za boga, ne sprašuj me kaj razmišljam! Draga, o ničemer ne razmišljam!«

Prispevek je bil objavljen na miss7.

Avtor
Piše

Meta Vražič

Style. Več novic

New Report

Close