Največji hollywoodski tekmici sta se srečali samo enkrat! TAKO je izgledalo!

27. maj 2020

Največji hollywoodski tekmici sta se srečali samo enkrat! TAKO je izgledalo!

27. maj 2020

Angelina Jolie in Jennifer Aniston sta se srečali na pobudo slednje.

Angelina Jolie in Jennifer Aniston sta se srečali na pobudo slednje.

Hollywoodski ljubljenki Jennifer Aniston in Angelina Jolie sta največji sodobni rivalki v meki filmskega sveta, saj sta ljubili istega moškega, mediji pa so to s pridom izkoriščali.

Jennifer, ki je srca gledalcev osvojila z vlogo Rachel v seriji Prijatelji, je povedala, da je Angie srečala samo enkrat.

Jennifer in Brad sta se ločila leta 2005, pet let po poroki. Jen je takrat snemala zadnjo sezono prijateljev, Brad pa je z Angelino snemal film Mr. And Mrs. Smith.

Malce pred začetkom snemanja je Jennifer na parkirišču srečala Angelino.

»Prišla sem do nje in se ji predstavila. Rekla sem, da je Brad zelo vznemirjen, da bo delal skupaj z njo in da upam, da se bosta dobro zabavala,«

je povedala za revijo Vanity Fair.

Njena želja se je uresničila, saj sta bila Angelina in Brad skupaj do leta 2015.

Isto vprašanje je leto dni kasneje Vogue postavil tudi Angelini in čeprav je pred tem trdila, da se ne poznata, je takrat zgodbo spremenila.

»Vprašali ste me, ali sem kdaj spoznala Jennifer in rekla sem ne. Spoznala sem jo, vendar to ni bilo pravo spoznavanje. Na kratko sva se srečali, se pozdravili in si podali roke. To bi bilo srečanje, na katerem bi sedeli in se pogovarjali,«

je priznala.

Na vprašanje, ali bi želela bolje spoznati Jennifer, je odgovorila: »To bi morala biti njena odločitev, jaz ne bi imela nič proti.«

Foto: Getty, Hello! Magazine

Style. Več novic

New Report

Close