Nicole Kidman: 6 anti-age trikov, zaradi katerih je videti 32 in ne 52!

11. maj 2020

Nicole Kidman: 6 anti-age trikov, zaradi katerih je videti 32 in ne 52!

11. maj 2020

Nobeno presenečenje ni, da Nicole Kidman zelo skrbi za nego kože, saj ima oscarjeva nagrajenka brezhibno polt.

Zvezdnica Moulin Rouga in Virginie Wolf ni znana samo po svojem talentu in osupljivih toaletah na rdeči preprogi, ampak se vsi tudi sprašujejo, kako ohranja mladostni videz.

Pred kratkim pa nam je zaupala 6 trikov, zaradi katerih ohranja čudovito kožo.

Jemlje vitamine

Brez dvoma se Nicole zaveda, da se lepa koža začne od znotraj navzven. Za Allure je povedala: »Resnično verjamem v jemanje vitaminov in podporo koži z notranjim zdravjem. Moji nohti so moj najslabši del telesa, vedno se lomijo, zato jemljem vitamine za kožo, lase in nohte in od takrat so se res izboljšali.«

Zvečer si vedno odstrani ličila

Nicole prisega na odstranjevanje ličil pred spanjem. Za revijo Vogue je povedala, da so robčki za odstranjevanje ličil eni izmed njenih najljubših izdelkov, ker so enostavni za uporabo.

»Ne uporabljam jih veliko, vendar sem se naučila, da si moram pred spanjem vedno odstraniti ličila. Kadar delam cel dan, so robčki odlični, saj bom ličila odstranila hitro in enostavno. Odlični so tudi za potovanja, saj jih imaš lahko med ročno prtljago.«

Barva si obrvi in trepalnice

Za Allure je povedala, da kadar ne dela, nikoli ni naličena, zato si barva trepalnice in obrvi. »To je odličen trik za vsa svetlolasa dekleta, ki se želijo zbuditi takšna, kot da bi že nanesla ličila.«

Prednost daje vlaženju

Ker ima zelo suho kožo, prisega na visoko vlažilne kreme, ki jih ima, kot pravi sama, polno polico.

Nikoli ne pozabi na kremo za sončenje

Štirikratna mama resnično razume, kako pomembno je zaščititi kožo pred močnimi UV žarki. Leta 2017 je za revijo W Magazine povedala, da obožuje kremo za zaščito pred soncem znamke Neutrogena, ker se jo zelo enostavno nanese, odlična pa je tudi kot podlaga za ličila.

Prisega na kreme z retinolom

Kreme z retinolom so znane po odličnem boju proti gubam in Nicole tu pokimava z glavo. »Verjamem v retinol, mislim, da deluje! Imam naravno suho kožo in retinol mi ne usti, da se izsuši. Kremo z retinolom lahko nanesem zvečer na obraz in vem, da bom zjutraj videti sijoča!«

Foto. Instagram, Getty

Style. Več novic

New Report

Close