»Nikoli ni plačal!« Natakarica razkrila, kako se v resnici obnašajo zvezdniki

11. november 2020

»Nikoli ni plačal!« Natakarica razkrila, kako se v resnici obnašajo zvezdniki

11. november 2020

Natakarica iz New Yorka je na TikToku razkrila, kako so se zvezdniki obnašali med tem, ko jih je stregla.

Od igralcev do politikov – to so le nekatera znana imena, ki jim je stregla Laura Mesrobian in kakšen vtis so pustili.

Jake Gyllenhaal

»Da, prekleto je čeden. Njegove oči ti prodrejo naravnost v dušo. Vendar je malo jokica. Obožuje pinot in ocvrt krompirček. Vedno je s prijatelji. Nikoli ni plačal, bil pa je kar zabaven. Ocena: 7/10.«

Greta Gerwig

»Prava kraljica. Do dekle je zelo zabavno. Ravno v tem času je rodila. Za šankom sva se pogovarjali 2 minuti in zaupala mi je, da so se ji prsi zelo spremenile. Z njo bi se lahko zabavala celo noč. Ocena: 11/10.«

Julianne Moore

»Lepa, prefinjena, ljubezniva. Ena izmed redkih zvezdnikov, ki ti pogleda v oči in reče hvala. Ima čudovito kožo. Ocena: 8/10.«

Glenn Close

»Umirjena. Nekateri bi si to razlagali kot hladna, vendar se mi ne zdi taka. Verjetno je takrat imela opravka z veliko ljudmi in je potrebovala mir. Z Glenn je vedno prišel njen pes Pip. Pip je bil pravi vladar restavracije, saj je tekal po celem prostoru. Ni bilo prav zabavno, vendar je bil pes precej smešen in vse je bilo v redu. Ocena: 7/10.«

Frances McDormand

»Vse, kar mi je rekla, je bilo: Ste vi naša natakarica? Nujno potrebujemo alkohol. Ocena: 9/10.«

Amanda Seyfried

»Na večerjo je prišla z možem. Takrat je bila kar velika gneča, vendar je bila zelo ljubezniva in super razumna. Prav sijajna je bila. Ocena: 8/10.«

Dakota Fanning

»Deluje kot normalna oseba. V restavraciji se je dobila s prijateljico in si razdelili buteljko vina. Daje solidne napitnine. Ne morem se pritoževati. Ocena: 7/10.«

Hillary Clinton

»Bilo je tik po volitvah. Mislila sem, da bo želela rdeče vino ali kaj sproščujočega. Pila je koktajl s tekilo. Ocena 9/10 za izbiro pijače, 2/10 za politiko.«

Foto: Profimedia

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close