Noseča zvezdnica pravi, da bo za spol otroka izvedela šele, ko bo dopolnil 18 let!

30. oktober 2020

Noseča zvezdnica pravi, da bo za spol otroka izvedela šele, ko bo dopolnil 18 let!

30. oktober 2020

Emily Ratajkowski je noseča.

Manekenka je za Vogue potrdila, da bo postala mamica in spregovorila o svojih pogledih na materinstvo.

»Ko z možem ljudem poveva, da bova dobila otroka, nama vsi čestitajo in sprašujejo, kaj želiva. Vedno odgovoriva, da bova za spol izvedela, ko bo dopolnil 18 let in da jih bova takrat tudi obvestila. Vsi se temu smejijo,«

je rekla manekenka.

»Mojemu možu je všeč, da sem noseča. Odgovarjam mu, da tudi če je lepo, to ni vsa resnica. Ni mi všeč, da je v mojem telesu DNK njegove družine, v njegovem pa nič mojega. Povem mu, da to ni pravično. To je neka vrsta šale, kot na primer spol otroka, vendar je v tem nekaj resnice. Nosečnost je zelo osamljena – to je nekaj, kar ženska počne sama, v svojem telesu, ne glede na okoliščine,«

je zaključila Emily.

Pravi še, da je celo Instagram vedel, da je noseča, še preden je povedala staršem in prijateljem.

»Na družbenih omrežjih sem gledala video posnetke bodočih staršev, ki na zabavah razkrivajo spol otroka. Počutila sem se zelo neugodno, ko sem gledala nekaj tako intimnega,«

je zaključila.

Foto: Instagram, Profimedia

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close