O celulitu, staranju in plastičnih operacijah: TO so najboljše izjave Cindy Crawford

26. avgust 2020

O celulitu, staranju in plastičnih operacijah: TO so najboljše izjave Cindy Crawford

26. avgust 2020

Cindy je bila rojena v Illiniosu in je študirala kemijski inženiring na univerzi Northwestern, vendar je študij opustila, da bi se ukvarjala z manekenstvom.

30 let kasneje, legendarna manekenka ni le ena izmed najbolj uspešnih dam, ampak je dama, ki je napisala avtobiografijo. S svojim soprogom Randejem Gerberjem je poročena že 18 let, v zakonu pa sta se jima rodila dva otroka.

Cindy je tudi članica dobrodelne organizacije za otroke z levkemijo ter častna članica centra California Wildlife.

Čeprav že leta govori, da se je umaknila iz sveta manekenstva, se znova vrača, ko ji ponudijo zanimivo sodelovanje. Prepričani smo, da bomo Cindy še dolgo videvali na straneh različnih revij, plakatov in velikih kampanij.

To je nekaj njenih najbolj navdihujočih izjav, ki jih je Cindy izrekla:

O spremembah telesa po nosečnosti

»Nosečnost je res velika sprememba za telo. Po rojstvu se ne želiš niti pogledati v ogledalo, saj koža na trebuhu visi kot Shar-Peiju.«

Glede celulita

»Priznam, imam celulit. Ampak včasih si samo rečem: Briga me! In oblečem bikini.«

O staranju

»Obraz pri 25. je obraz, ki vam ga je dal Bog. Obraz, ki ga imaš pri 50. pa je obraz, ki si ga zaslužiš.«

O delu

»Rada delam. Samozavest in zadovoljstvo, ki ga dobim z delom, me naredi boljšega človeka in zaradi tega sem tudi boljša mati.«

Glede povečanja ustnic

»Nisem ljubiteljica polnil za ustnice. Če ste preživeli 35 ali 40 let brez njih, mislim, da to nikakor ni čas, da si jih začnete umetno povečevati.«

O svojem soprogu

»Opazovati moža, kako postaja predan oče, je zelo seksi.«

O telesu in staranju

»Najprej ste srečni, ker nimate bokov in prsi. Nato dobite oboje naenkrat in niste več zadovoljni s svojim novim videzom. In prav takrat, ko se z njimi sprijaznite in jih vzljubite, se povesijo.«

Foto: Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close