Obleka, o kateri se kar ne neha govoriti: “Hotela sem pokazati del prsi”

01. marec 2023

Obleka, o kateri se kar ne neha govoriti: “Hotela sem pokazati del prsi”

01. marec 2023
Foto: Profimedia

Od letošnjih podelitev nagard SAG je minilo že nekaj dni, a o Aubrey Plaza in njeni obleki se še kar ne neha govoriti.

Igralka Aubrey Plaza, zvezdnica izjemno priljubljene serije Beli lotos, se je podelitve nagrad SAG udeležila v drzni zlati obleki znamke Michael Kors s križnim izrezom na prsih, ki je razkrival spodnji del njenega oprsja.

Aubrey pozira z manekenko Caro Delevingne in igralko Ariano DeBose. (Foto: Profimedia)

Kreacija je povzročila precej razburjenja, a igralkina stilistka Jessica Paster je razkrila, da je točno to tudi hotela. Številne kritike so namreč letele na Aubreyjine prsi, češ, da so bile neprimerno izpostavljene, a Paster je hitro razjasnila stvari:

“Imeli sva sedem pomerjanj. Čisto zares … Hotela sem pokazati del prsi.”

Natančneje, hotela je, da Aubrey pokaže podprsje, po angleško underboob, trend, ki je zadnja leta precej priljubljen na rdečih preprogah.

Plaza in Paster sta opravo dopolnili z nakitom znamke Mouawad in sandali Jimmy Choo.

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia

Pogovor z Wednesday postal viralen

Sicer pa 38-letna zvezdnica nase ni opozorila le na rdeči preprogi, ampak tudi na odru. Med podelitvijo je namreč z mlajšo kolegico Jenno Ortega, zvezdo serije Wednesday, podelila nagrado za najboljšega igralca, pri čemer je njun pogovor pred branjem nominirancev postal viralen.

Igralki imata skupno eno stvar: obe sta znani po svojem smešno nerodnem tonu, ki ga spremlja resen, brezizrazen obraz.

Večer se je za Aubrey zaključil zmagovalno, saj je bila celotna zasedba druge sezone Belega lotosa razglašena za najboljšo igralsko zasedbo v dramski kategoriji.

Avtor
Piše

B. G.

Style. Več novic

New Report

Close