Oprah Winfrey končno priznala, zakaj se ni nikoli poročila in imela otrok

15. oktober 2019

Oprah Winfrey končno priznala, zakaj se ni nikoli poročila in imela otrok

15. oktober 2019

Ena najbolj znanih televizijskih osebnosti v zgodovini, Oprah Winfrey, je s svojim delom pomagala na tisoče ljudem. Vsi pa so se vedno spraševali o dveh stvareh – zakaj ni nikoli sama postala mama in zakaj nikoli ni dahnila usodnega da.

Ko so njeno pogovorno oddajo The Oprah Winfrey Show prenehali oddajati, se je Američanka usmerila v nove projekte. Ob začetku nove kariere je za People spregovorila o zasebnem življenju in o občudovanju mater, vloge, v kateri sebe ni nikoli videla.

Oprah je že 33 let v zvezi s Stedmanom Grahamom. Odločitev, da se ne poročita je prinesla veliko vprašanj in zanimanja javnosti, zdaj pa je končno razkrila razloge.

Kljub temu, da jo je Stedman zaprosil za roko, par svoje ljubezni ni nikoli kronal s poroko.

»Nikoli nisem ničesar obžalovala in verjamem, da sem prav zaradi tega našla, kar je zame najboljše. Vse sem podredila organizaciji Oprah Winfrey Leadership Academy za deklice v Južni Afriki in ta dekleta mi zapolnjujejo praznino, ki bi jo lahko imela, ker nimam svojih otrok,«

je dejala.

Svojo boljšo polovico je spoznala leta 1986.

»Nikoli ni ničesar spraševal ali zahteval od mene. Nikoli ni vprašal, kje je zajtrk in večerja. Mislim, da bi se to spremenilo, če bi se odločila za poroko. Oba sva že zdavnaj spoznala, da ne bi bila več skupaj, če bi se poročila.«

Pojasnila je, da nikoli ne obžaluje nobene odločitve v svojem življenju, celo, da ne bi imela otrok. Oprah je poudarila, da je o otroku razmišljala samo enkrat, in to po tem, ko jo je Stedman zaprosil za roko.

»Takrat sem v Chicagu kupila še eno stanovanje, saj me je gnala misel če se bova poročila, bova potrebovala dodatno sobo za otroka,«

se spominja Oprah in doda, da se je materinstvu odrekla, potem, ko je doživela številne situacije, v katerih so starši podcenjevali pomen te vloge in s tem škodovali otrokom.

»V času svojega pogovornega šova sem ugotovila, da govorim z veliko zmedenimi ljudmi, ki so postali takšni, ker se njihovi starši niso zavedali te pomembne vzgojne vloge,«

priznava Oprah, ki izraža spoštovanje do vseh mater, ki so se na račun svoje kariere odpovedale družinskemu življenju.

Foto: Instagram, The Hollywood Reporter

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close