Po ločitvi je pozabil na otroka

29. maj 2020

Po ločitvi je pozabil na otroka

29. maj 2020

Ločitev je stresna tako za moža, kot tudi ženo, pri tem pa se velikokrat pozabi na otroke.

Niso redke situacije, ko bivši dobi novo partnerko, začne resno razmerje, morda dobi še enega otroka, pri tem pa pozabi na tiste od prej.

S tem se je soočila tudi naša bralka, ki se je izpovedala na forumu:

“Saj v bistvu vem, da mi nihče ne bo mogel pomagati. Morda moram dati le ven iz sebe. Sem ločena mamica dveh krasnih otrok. Stara sta 11 in 15 let. Od njunega očeta sem se ločila 4.5 leta nazaj. Bilo je prisotno nasilje..dnevna poniževanja… ok..sem šla… za stike z otrokoma sem.pristala po dogovoru zaradi narave njegovega dela. Da bi le bila otroka čimveč z njim. Nekako je šlo, sicer nekih presežkov z njegove strani ni bilo nikoli. Tudi malokdaj je sam pokazal inciativo za to, da bi ju imel. Ponavadi sem vedno jaz dala pobudo…spraševala… mu govorila da ga potrebujeta. Pred dvema letoma pa je spoznal novo partnerko. Kar bi bilo ok če bi ona sprejela otroka. Do danes… torej že dve leti z njima ne spregovori besede ko sta prišla otroka na obisk. Letos marca sta dobila dojenčka. In tako je šlo vse strmo navzdol . Pozabil je na najina otroka…ne pokliče ju..ne vzame več k sebi že več kot dva meseca. Otroka sta prizadeta. Zelo. Meni pa se trga srce… človek ki bi ju moral imeti najbolj rad… ju zaščititi… ju je tako grdo zapustil… ni lahko… sama sem v celoti za njiju. Od vzgoje,šole, vsega kar otroci potrebujejo. Itak sta moja in ju imam najrajši in mi ni nič težko.. le včasih.. sem tako zelo žalostna…sama za vse.. poleg tega me še najbolj boli ko gledam druge očete kako so jim njihovi otroci prioriteta. In take moške spoštujem…”

Kaj so ji svetovali, pa preberite TUKAJ.

Foto: Pixabay

Style. Več novic

New Report

Close