“Priznala je, da z možem že nekaj let ni imela spolnih odnosov.” (ISKRENA IZPOVED)

25. september 2020

“Priznala je, da z možem že nekaj let ni imela spolnih odnosov.” (ISKRENA IZPOVED)

25. september 2020

Priznali ali ne, spolni odnosi so zelo pomemben dejavnih v odnosih. Na enem izmed naših forumov se je oglasila bralka, ki je zapisala, da ji je prijateljica povedala, da je v njenem zakonu intimnosti že dolgo časa ni več.

Tako je zapisala (zapis ni lektoriran):

“Stara sem 37 let in zadnjič v družbi kolegic, prijateljic se pogovarjamo o sexu… Pa tri izmed njih povejo, da že dolgo niso imele odnosa s partnerjem… da se jim gnusi odnos, da jim ni do tega…
Ko sem vprašala, kako dolgo je to, sem mislila mesec dni, no vse so povedale precej več…ena 6 let, druga leto in pol in ena 10 let.
Verjamem, da ženskam vedno ni do spolnosti, ampak tako dolgo, je meni čudno. Vem oziroma sem prepričana, da one ne varajo, ne vem pa kako je z njihovimi možmi.
Kako vi gledate na to?
Meni je sex, ljubljenje pomemben del odnosa, najini trenutki, združitev, zdi se mi pač pomemben..če seveda ni kakšnih bolezni itd…govorim o zdravem odnosu”

Kaakšen pa so izkušnje drugih bralcev, pa si lahko preberete TUKAJ.

Foto: Profimedia

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close